خلاصه بازی استقلال تاجیکستان 0 ، 1 پرسپولیس؛ صعود در دوشنبه

به گزارش وبلاگ بخار، تیم فوتبال پرسپولیس ایران در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 19:30 امشب (سه شنبه) در استادیوم پامیر شهر دوشنبه به مصاف استقلال تاجیکستان رفت که در انتها به فزونی یک بر صفر دست یافت و جواز صعود به مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها را به دست آورد.

خلاصه بازی استقلال تاجیکستان 0 ، 1 پرسپولیس؛ صعود در دوشنبه

ترکیب پرسپولیس

حامد لک، امید عالیشاه (80-حامد پاکدل)، فرشاد فرجی، سیدجلال حسینی، مهدی ترابی، میلاد سرلک، مهدی عبدی (80-آل کثیر)، وحید امیری، سعید آقایی، سیامک نعمتی و رضا اسدی.

ترکیب استقلال

مخریدین حسن اف، وحدت هانونف، زویر ژورابوئف، رستم سویرف، علیشیر جلیل اف، اختم نظراف، امیربک زورابوئف، اولکسی لارین، منوچهر صفراف، منوچهر جلیل اف و اسلام زایرف.

داور: هیریوکی کیمورا

نیمه اول

دقیقه 15: اولین موقعیت مسابقه را برخلاف جریان بازی، تیم استقلال خلق کرد و شوت بازیکن این تیم از پشت محوطه جریمه در اختیار حامد لک نهاده شد.

دقیقه 19: فرشاد فرجی به علت خطا روی بازیکن حریف پشت محوطه جریمه اولین کارت زرد بازی را دریافت کرد.

دقیقه 20: ضربه ایستگاهی استقلالی ها با برخورد به مدافعان پرسپولیس برگشت داده شد.

دقیقه 40: ضربه کرنر خطرناک بازیکنان استقلال و ضربه سر وحدت هانونف به شکلی خطرناک دروازه پرسپولیس را تهدید کرد که لک به خوبی این توپ را در اختیار گرفت.

دقیقه 44: حرکت ترکیبی و زیبای بازیکنان پرسپولیس با ارسال عالیشاه موقعیتی خطرناک روی استقلال خلق کرد که مدافعان این تیم توپ را راهی کرنر کردند.

نیمه دوم

دقیقه 48: شوت خطرناک جلیل اف را حامد لک با نوک انگشتان خود راهی کرنر کرد.

دقیقه 65: ارسال خوب مهدی ترابی پس از برخورد به مدافعان استقلال در اختیار دروازه بان این تیم نهاده شد.

دقیقه 68: پرسپولیسی ها روی فرار و پاس در عرض مهدی عبدی به یک موقعیت خوب گلزنی دست پیدا کردند اما ضربه وحید امیری را دروازه بان استقلال برگشت داد و در ادامه رضا اسدی با تعلل خود این توپ را از دست داد.

دقیقه 78: ضربه سر مهدی عبدی روی ارسال سیامک نعمتی را بازهم دروازه بان استقلال در آغوش گرفت.

دقیقه 79: میلاد سرلک از داور بازی کارت زرد گرفت.

دقیقه 80: رستم سویرف هم به علت خطا روی اسدی از داور ژاپنی کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 88: شوت سر ضرب مهدی ترابی از داخل محوطه جریمه را در آستانه ورود به دروازه مدافعان استقلال از روی خط برگشت دادند تا این موقعیت بسیار خطرناک برای پرسپولیسی ها از دست برود.

دقیقه 90: مهدی ترابی در ثانیه های پایانی بازی در حالی که قصد ارسال توپ به داخل محوطه جریمه را داشت، توپ را مستقیم وارد دروازه استقلالی های تاجیکستان کرد تا تیم پرسپولیس با یک گل از حریف خود پیش بیفتد.

دقیقه 3+90: شوت از راه دور بازیکنان استقلال را حامد لک به خوبی به کرنر فرستاد.

پرسپولیس با این پیروزی به جمع هشت تیم برتر لیگ قهرمانان آسیا راه یافت و برای شناخت حریف خود باید منتظر قرعه کشی مرحله بعد باشد.

منبع: فرارو

به "خلاصه بازی استقلال تاجیکستان 0 ، 1 پرسپولیس؛ صعود در دوشنبه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلاصه بازی استقلال تاجیکستان 0 ، 1 پرسپولیس؛ صعود در دوشنبه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید