دکوراسیون اتاق کار با ایده های جدید و اصولی برای تمرکز بیشتر

به گزارش وبلاگ بخار، میز بدون شک یکی از مهم ترین قسمت های دکوراسیون اتاق کار است و می توان از آن بعنوان مهم ترین قطعه مبلمان در اتاق کار نام برد. وقتی صحبت از دکوراسیون و چیدمان اتاق کار یا حتی اتاق مطالعه می گردد، همواره باید به موضوع انعطاف پذیری در دکوراسیون توجه زیادی کرد. یک اتاق کار ایده آل باید راحت و البته کاربردی باشد و همزمان، با سلیقه و نظر شخصی استفاده کننده هارمونی داشته باشد، زیرا تنها در این صورت است که بازدهی افراد هنگام کار یا مطالعه افزایش پیدا می نماید.

دکوراسیون اتاق کار با ایده های جدید و اصولی برای تمرکز بیشتر

هر شخصی نیازهای مخصوص به خودش را دارد. برخی ها دوست دارند محیط کارشان دکوراسیونی احساسی و آشنا داشته باشد طوری که آنرا مانند خانه دوم خود می دانند اما برخی دیگر هم هستند که بدنبال از بین بردن تمام عواملی که باعث حواس پرتی شان می گردد در گوشه گوشه اتاق هستند تا بتوانند با تمرکز بیشتر بروی کار خود مشغول باشند، ممکن است افرادی بخواهند با استفاده از طرح های خلاقانه و کمی شلوغ، نقطه ای جذاب و سرگرم کننده نیز در اتاق داشته باشند تا با نگاه کردن به آن انرژی خود را بازیابند. برای هر کدام از ایده های طراحی، در شکل های زیر نمونه هایی آورده شده که مطمئنا سلایق بسیاری از افراد را پوشش خواهد داد.

برای مثال در شکل زیر مشاهده می کنید که تم دکوراسیون دفتر زیر کاملا رسمی و سنتی است اما در بین آن از طرح های مدرن هم به مقدار زیاد استفاده شده. جایگاه فریمی استیل و به شکل مدل های قدیمی دارد که در کنار کشوهای اسناد سمت راست عکس کاملا جلوه ای سنتی به فضا داده است.

دکوراسیون اتاق کار

منبع: اتاق

به "دکوراسیون اتاق کار با ایده های جدید و اصولی برای تمرکز بیشتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دکوراسیون اتاق کار با ایده های جدید و اصولی برای تمرکز بیشتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید