کرونا بیدود شیراز را هم تعطیل کرد

به گزارش وبلاگ بخار، خبرنگاران/فارس شیوع ویروس کرونا و الزام قطع زنجیره انتقال، به صلاح دید مسئولان شهرداری شیراز، خدمت رسانی بیدود هم متوقف و دوچرخه ها متوقف شده است.

کرونا بیدود شیراز را هم تعطیل کرد

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز در گفت و گو با وبلاگ بخار با اشاره از توقف استفاده از دوچرخه های بیدود در این کلانشهر، گفت: در پی شیوع کرونا ویروس جمع آوری دوچرخه های هوشمند اشتراکی در دستور کار قرار گرفت.

مجتبی زوربخش بیان نمود: با توجه به اینکه تاکید بر محدود شدن و حذف سفرهای درون شهری شده و همچینن شهروندان در منازل بمانند و شرایط قرنطینه حفظ شود، لذا بنا به تصمیم مشترک اعضای شورای شهر و شهردار این کلانشهر، مقرر شد که دوچرخه های بیدود جمع آوری شوند.

او اضافه نمود: تا پیش از جمع آوری دوچرخه ها، ایستگاههای دوچرخه در 750 مرحله ضدعفونی می شدند اما در جهت شکست چرخه کرونا ویروس و تسریع در بازگشت شهر به حالت عادی، از روز پنج شنبه 22 اسفند دستور جمع آوری دوچرخه ها صادر شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز مطرح نمود: برخی از مواردی که روز گذشته گزارش شد که برخی دوچرخه ها همچنان مورد استفاده قرار گرفته بود ، به دلیل این بود که شهروندان دوچرخه ها را خارج از ایستگاههای پارک، در حاشیه پیاده روها مستقر کرده بودند.

زوبخش ابراز امیدواری کرد که با مشارکت حداکثری شهروندان شیرازی هرچه سریعتر با ایجاد شرایط عادی در پهنه کلانشهر شیراز، شاهد استقرار مجدد دوچرخه های بیدود باشیم.

معاون شهرداری شیراز با اشاره به اینکه برای تمام مشترکان بیدود، با پیامک در خصوص توقف موقت خدمت رسانی این شیوه حمل و نقلی، اطلاع رسانی شده است، یادآور شد که تمام سرویس های حمل و نقل عمومی از جمله مینی بوس، اتوبوس و مترو تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کرونا بیدود شیراز را هم تعطیل کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا بیدود شیراز را هم تعطیل کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید