اعلام آرای جدید کمیته مشخص شرایط، پرسپولیس تبرئه شد

به گزارش وبلاگ بخار، کمیته مشخص شرایط بازیکنان فدراسیون فوتبال آرای جدید خود در مورد بعضی از پرونده های مطروحه را صادر کرد.

اعلام آرای جدید کمیته مشخص شرایط، پرسپولیس تبرئه شد

به گزارش وبلاگ بخار و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته شرایط بازیکنان فدراسیون فوتبال آرای جدید خود را در مورد تعدادی از پرونده های مطروحه در این کمیته نسبت به بعضی باشگاه ها گفت. آرای صادره به توضیح زیر است:

با توجه شکایت پویا خالق پناه از باشگاه ایرانجوان بوشهر، این باشگاه به پرداخت مبلغ 550 میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت مبلغ 11 میلیون و 990 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محکوم شد.

در پی شکایت علیرضا ملکی از باشگاه پرسپولیس، کمیته شرایط با توجه به درخواست استرداد دعوا، قرار رد دعوا را صادر کرد.

بر اساس رای صادر شده در پرونده شکایت سعید جعفرزاده بیگلو از باشگاه نفت تهران، این باشگاه به پرداخت مبلغ 300 میلیون ریال بابت قرارداد پرداخت نشده در حق خواستار به انضمام مبلغ 6 میلیون و 540 هزار ریال بابت هزینه دادرسی محکوم شد.

در پی شکایت هیئت فوتبال استان تهران از شاهین ثاقبی حور بازیکن تیم پیکان، کمیته شرایط پس از آنالیز پرونده گفت: این بازیکن طبق بند 1 بخشنامه مارالذکر محکوم به پرداخت مبلغ 85 میلیون ریال بابت اصل خواسته در حق خواستار به انضمام پرداخت یک میلیون و 853 هزار ریال بابت هزینه دادرسی شد. رای صادره قطعی است.

در پرونده شکایت معصومه حسرتی خیمه سری از باشگاه ملوان بندرانزلی، این باشگاه به پرداخت مبلغ 250 میلیون ریال مانده مبلغ پرداخت نشده قرارداد فصل 98-97 به انضمام مبلغ 5 میلیون و 450 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محکوم شد.

آرای صادره ظرف مدت 7 روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اعلام آرای جدید کمیته مشخص شرایط، پرسپولیس تبرئه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام آرای جدید کمیته مشخص شرایط، پرسپولیس تبرئه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید