ترامپ: بایدن رییس جمهور قلابی است

به گزارش وبلاگ بخار، دونالد ترامپ رئیس جمهور کنونی آمریکا در ادامه جنگ قدرت در این کشور امروز شنبه در پیام هایی توییتری بار دیگر رقیب دموکرات و نظام انتخاباتیِ آمریکا را به چالش کشید.

ترامپ: بایدن رییس جمهور قلابی است

رئیس جمهور کنونی آمریکا در این باره نوشت: دیوان عالی آمریکا در قبال تقلب گسترده ای که در انتخابات ریاست جمهوری 2020 رخ داد کاملاً ضعیف و ناکارآمد عمل کرد. ما مدارک قطعی از تقلب داریم؛ اما آنها حاضر نیستند بررسی کنند و می گویند نه! اگر ما انتخاباتی متقلبانه داشته باشیم، کشوری نخواهیم داشت.

وی در پیام دیگری افزود: یک نظامی جوان که در افغانستان کار می کند به من گفت انتخابات در افغانستان بسیار امن تر و بسیار بهتر از انتخابات 2020 آمریکا است. انتخابات ما که میلیون ها و میلیون ها رای پستی تقلبی داشت، انتخابات یک کشور جهان سومی بود. رئیس جمهور قلابی!

این در حالیست که قرار است کنگره در تاریخ 6 ژانویه (17 دی)، حکم کالج الکترال را تائید کند؛ حال آنکه ترامپ با امتناع از پذیرش شکست، از طرفداران خود خواسته تا در آن روز به خیابان ها بریزند.

مراسم تحلیف احتمالی بایدن و واگذاری کاخ سفید به او، در تاریخ 20 ژانویه (اول بهمن) برگزار خواهد شد.

گفتنی است، هر دو نامزد اصلی در انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر 2020 پیش از برگزاری و نیز پس از اتمام آن یکدیگر را به دست داشتن در توطئه چینی علیه هم متهم کرده اند؛ واقعیتی که نقصان بزرگ در کشور مدعی لیبرال دموکراسی را به وضوح نشان می دهد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ترامپ: بایدن رییس جمهور قلابی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: بایدن رییس جمهور قلابی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید