ترامپ: تنها راه باخت من در انتخابات تقلب گسترده است

به گزارش وبلاگ بخار، رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی انتخاباتی خود در پنسیلوانیا گفت که تنها راه باخت وی در انتخابات ریاست جمهوری سه شنبه هفته آینده تقلب گسترده است.

ترامپ: تنها راه باخت من در انتخابات تقلب گسترده است

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ بخار، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز سه شنبه و در نخستین تجمع انتخاباتی خود در ایالت پنسیلوانیا در شهر آلن تاون به سخنرانی پرداخت.

وی در این تجمع انتخاباتی بار دیگر رای گیری پستی در این انتخابات را زیر سوال برد و گفت: تقلب گسترده، این تنها راهی است که ما می توانیم ببازیم و این موضوع در حال اتفاق افتادن است.

ترامپ در بخش دیگری از سخنانش مدعی شد که واکسن ویروس کرونا به زودی مورد تایید قرار خواهد گرفت این در حالی است که وی چند هفته پیش مدعی شده بود که واکسن کرونا پیش از انتخابات ریاست جمهوری در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

رئیس جمهور آمریکا پس از خاتمه سخنرانی خود در پاسخ به سوال خبرنگاری که از وی پرسیده بود چرا دولت وی در برابر کرونا تسلیم شده، پاسخ داد: من تسلیم نشده ام.

این سخنان ترامپ در حالی مطرح می شود که مارک میدوز رئیس ستاد کارکنان کاخ سفید روز گذشته (یکشنبه) اعتراف کرد که دولت ترامپ نه تنها برنامه ای برای کنترل کرونا ندارد، بلکه قصد کنترل این ویروس را ندارد.

میدوز در مصاحبه با شبکه سی ان ان گفت: ما قصد کنترل این بیماری همه گیر را نداریم. می خواهیم مسئله دستیابی به واکسن، درمان و دیگر حوزه های کاهش شیوع (کرونا) را تحت کنترل درآوریم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ترامپ: تنها راه باخت من در انتخابات تقلب گسترده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: تنها راه باخت من در انتخابات تقلب گسترده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید