کانلی درباره نحوه درمان ترامپ پس از ترخیص توضیح داد

به گزارش وبلاگ بخار، فارس نوشت: تیم پزشکی رئیس جمهور آمریکا خبر داد که وی امروز بیمارستان را ترک کرده و به کاخ سفید باز می گردد.

کانلی درباره نحوه درمان ترامپ پس از ترخیص توضیح داد

تیم پزشکی رئیس جمهور آمریکا که در کنفرانس خبری صحبت می کرد اضافه کرد که شرایط سلامتی رئیس جمهور طبیعی بوده و میزان اکسیژن و نبض ترامپ عالی است.

دکتر شان کانلی رئیس سرپرست تیم پزشکی دونالد ترامپ با اشاره به این موضوع که ترامپ پیش از ترک بیمارستان چهارمین دوز داروی درمانی خود را دریافت خواهد کرد، اضافه کرد که دمای بدن ترامپ طی 92 ساعت متوالی افزایش نیافته است.

تیم پزشکی اضافه کرد که فرایند بازگشت امن رئیس جمهور به کاخ سفید فراهم خواهد شد و یک کادر درمانی نیز در کاخ سفید حضور خواهند یافت.

تیم پزشکی گفت که به دلیل نگرانی از وخیم شدن سلامتی رئیس جمهور، کنترل شرایط وی ادامه خواهد یافت و ترامپ طی 24 ساعت آینده در کاخ سفید تحت کنترل پزشکی قرار خواهد گرفت.

همچنین یکی از پزشکان ترامپ در این کنفرانس خبری گفت که عوارض جانبی داروها، تاثیری بر سیستم عصبی رئیس جمهور نداشته است.

وی اضافه کرد که رئیس جمهور پس از ابتلا به کرونا چند بار با افت اکسیژن روبرو شد و دو بار از دستگاه اکسیژن ساز استفاده کرده است.

تیم پزشکی ترامپ تاکید کرد که رئیس جمهور دست کم 10 روز نیاز دارد که به طور کامل بهبودی پیدا کند.

دقایقی پیش نیز ترامپ در پیامی توئیتری خبر داده بود که عصر امروز (به وقت واشنگتن) بیمارستان والتر رید را ترک خواهد کرد.

ترامپ دراین پیام توئیتری نوشت: من امروز ساعت 6:30 عصر مرکز درمانی عالی والتر رید را ترک می کنم. احساس خیلی خوبی دارم. از کووید (کرونا) نترسید. اجازه ندهید این بر زندگی شما سیطره یابد. ما تحت دولت ترامپ برخی داروها و دانش عالی را توسعه دادیم. من الان از 20 سال پیش احساس بهتری دارم.

311311

منبع: خبرآنلاین

به "کانلی درباره نحوه درمان ترامپ پس از ترخیص توضیح داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کانلی درباره نحوه درمان ترامپ پس از ترخیص توضیح داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید