تمدید اعتبار دفترچه های تامین اجتماعی تا خاتمه فروردین آینده

به گزارش وبلاگ بخار، مدیرکل تامین اجتماعی ایلام گفت: با توجه به انتشار ویروس کرونا به منظور کاهش تردد مردم، دفترچه های بیمه ای این استان که تا پایان بهمن 98 اعتبار دارند، تا سی ام فروردین 99 تمدید می شوند.

تمدید اعتبار دفترچه های تامین اجتماعی تا خاتمه فروردین آینده

به گزارش وبلاگ بخار آنلاین به نقل از ایرنا، سهیلا ملکشاهی دوشنبه دوازدهم اسفند اظهار کرد: این افراد می توانند از خدمات درمانی بهره مند شوند و نیاز به تمدید اعتبار نخواهد بود که با این کار، پیش بینی می شود بیش از چهار میلیون مراجعه حضوری به شعب و کارگزاری های تامین اجتماعی در سراسر کشور کاهش یابد.

وی افزود: همچنین متقاضیانی که صفحات دفترچه های آنها تمام شده است، می توانند از طریق خدمات غیرحضوری برای دریافت دفترچه جدید اقدام کنند.

مدیرکل تامین اجتماعی ایلام یادآور شد: این افراد پس از طی مراحل درخواست در سامانه خدمات غیرحضوری با مشخص زمان مورد نظر می توانند برای تحویل دفترچه های خود به واحد مسئول مراجعه کنند.

ملکشاهی گفت: توصیه می شود افرادیکه قصد دریافت دفترچه جدید دارند، قبل از مراجعه حضوری به شعب و کارگزاری های تامین اجتماعی ابتدا از طریق سامانه خدمات غیرحضوری مذکور درخواست خود را ثبت کنند تا در زمان حضور در واحدهای مربوطه، تحویل دفترچه آنان در کمترین زمان ممکن انجام شود.

305 هزار و 894 نفر معادل 52 درصداز جمعیت 580 هزار نفری ایلام تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند.

منبع: همشهری آنلاین

به "تمدید اعتبار دفترچه های تامین اجتماعی تا خاتمه فروردین آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید اعتبار دفترچه های تامین اجتماعی تا خاتمه فروردین آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید