درخواست دوباره از تهرانی ها ، عدم حضور در بهشت زهرا در پنجشنبه و جمعه آینده

به گزارش وبلاگ بخار، مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) ضمن قدردانی از تهرانی ها برای عدم حضور در بهشت زهرا، تاکید کرد: بار دیگر از درخواست می کنم این همکاری را ادامه دهند و هفته آینده هم برای زیارت اهل قبور به بهشت زهرا مراجعه نکنند.

درخواست دوباره از تهرانی ها ، عدم حضور در بهشت زهرا در پنجشنبه و جمعه آینده

به گزارش وبلاگ بخار به نقل از ایسنا، سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) گفت: به حمدالله شهروندان فهیم و خوب تهرانی توصیه های شهرداری تهران و سازمان بهشت زهرا (س) را جدی گرفتند و علاوه بر دیروز، امروز نیز بهشت زهرا (س) خلوت است و شهروندان تنها برای کار ضروری یعنی تدفین اموات به بهشت زهرا (س) مراجعه کردند.

وی اضافه نمود: از صبح امروز تا به امروز در سازمان بهشت زهرا (س) و مبادی ورودی و خروجی شاهد ترافیکی روان هستیم که برای این همکاری شهروندان باید از آن ها قدردانی کنیم. بی تردید تنها همکاری مردم است که می تواند زنجیره شیوع کروناویروس را قطع کند.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) تأکید کرد: علیرغم همکاری مردم بار دیگر از درخواست می کنم این همکاری را ادامه دهند و بعدازظهر امروز و هفته آینده برای زیارت اهل قبور به بهشت زهرا (س) مراجعه نکنند. قطعا می توان این کار را به زمان دیگری در بهار موکول کرد.

خال خطاب به خانواده شهدا نیز گفت: از همه خانواده شهدا درخواست می کنم در هنگام تحویل سال نو در خانه های خود و سر سفره های هفت سین دعا کنند تا هر چه زودتر در مقابله با این بیماری و شیوع کروناویروس موفقیت کسب کنیم. در حقیقت از همه شهروندان درخواست می کنم در خانه های خود بمانند. بی تردید موضوع شیوع کروناویروس موضوعی جدی است و مردم باید با همکاری خود در کنار کادر پزشکی و پرستاران قرار بگیرند تا از شر این ویروس رها شویم.

منبع: همشهری آنلاین

به "درخواست دوباره از تهرانی ها ، عدم حضور در بهشت زهرا در پنجشنبه و جمعه آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست دوباره از تهرانی ها ، عدم حضور در بهشت زهرا در پنجشنبه و جمعه آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید