سرنوشت جاعلان پرونده بازیکن گابنی گل گهر به کجا رسید؟

به گزارش وبلاگ بخار، با گذشت بیش از سه ماه از صدور رأی تخلف باشگاه گل گهر از سوی کمیته انضباطی، همچنان شرایط شناسایی جاعلان مدارک بازیکن گابنی باشگاه سیرجانی تعیین نشده است.

سرنوشت جاعلان پرونده بازیکن گابنی گل گهر به کجا رسید؟

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ بخار، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در تاریخ 25 آذر ماه 1400، در حکمی باشگاه گل گهر را به علت استفاده از یک بازیکن غیرمجاز به نام اریک بابو بانیاما بوکوم در سه ملاقات مقابل سپاهان، استقلال و پیکان با نتیجه 3 بر صفر بازنده اعلام نمود.

در بند پایانی حکم صادرشده از سوی کمیته انضباطی در تاریخ مذکور (لینک حکم کمیته انضباطی)، تأکید شده بود پرونده در مورد شناسایی و اتخاذ تصمیم نسبت به جاعل و سایر اشخاص مرتبط مفتوح خواهد بود. در همین زمینه با وجود تأکید کمیته انضباطی و اظهارات بعضی از مسئولان، با گذشت 110 روز از صدور رأی کسر امتیاز از گل گهر، هنوز تکلیف ابعاد مختلف این پرونده و شناسایی جاعلان مدارک بازیکن گابنی گل گهر تعیین نشده است.

یک منبع مطلع درباره آخرین شرایط این پرونده به خبرنگار وبلاگ بخار گفت: هنوز پلیس فتا جاعل پرونده گل گهر را پیدا نکرده است. این داستان کمی پیچیده است و هر زمانی جاعل پیدا گردد به آن رسیدگی خواهد شد. اگر هم شخص جعل کننده در نهایت پیدا نگردد، طبق قانون اصل جعل بر عهده باشگاه خواهد بود و بر همین اساس نیز باشگاه گل گهر جریمه خواهد شد.

وی با بیان اینکه باید منتظر شناسایی جاعل مدارک از سوی پلیس فتا بود، گفت: فعلاً یک بازه زمانی برای پرونده در نظر گرفته شده و این پرونده باز است. پیش از تعطیلات سال نو نیز آخرین مکاتبات با پلیس فتا اجرا شده است و باید ببینیم جواب پلیس فتا چه خواهد بود. اگر پرونده احتیاج به زمان داشته باشد همچنان باید منتظر بمانیم تا جاعل موردنظر شناسایی گردد و در غیر اینصورت باشگاه متخلف جریمه خواهد شد.

به گزارش وبلاگ بخار، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال فردا (دوشنبه) اولین جلسه خود در سال 1401 را برگزار خواهد نمود و شنیده می گردد یکی از موارد مورد بحث در جلسه فردا، آنالیز مجدد پرونده جعل مدارک بازیکن گابنی باشگاه گل گهر خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سرنوشت جاعلان پرونده بازیکن گابنی گل گهر به کجا رسید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرنوشت جاعلان پرونده بازیکن گابنی گل گهر به کجا رسید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید