سونی خداحافظی می کند

به گزارش وبلاگ بخار، سونی ممکن است درحال برنامه ریزی برای تغییر اساسی در استراتژی کسب وکار موبایل خود باشد.

سونی خداحافظی می کند

به گزارش وبلاگ بخار ، گزارش های متعدد رسانه های چینی نشان می دهند که غول ژاپنی درحال بررسی خروج از بازار رقابتی چین است.

طبق گزارش زومیت، مدل نو گوشی سونی در چین عرضه نخواهد شد و بخش موبایل این شرکت ممکن است به طور کامل با بزرگ ترین بازار گوشی دنیا خداحافظی کند.

دلیل اصلی تصمیم سونی هنوز معین نیست؛ اما ممکن است به این دلیل باشد که گوشی های هوشمند سونی برای به دست آوردن سهم بازار در چین با مشکل روبرو شده اند.

سفر سونی به بازار موبایل چین بیش از یک دهه پیش با خرید سهام اریکسون آغاز شد. این مسیر در ابتدا موفقیت آمیز بود؛ اما سونی در ادامه رقابت با مشکل روبرو شد. در نتیجه، سونی اکنون تنها بخش کوچکی از بازار گوشی های هوشمند چین را در اختیار دارد.

خروج سونی از بازار چین، حضور این شرکت را در صنعت موبایل از بین نخواهد برد. تخصص سونی در سنسورهای دوربین گوشی های هوشمند تضمین می کند که این شرکت همچنان به عنوان یک بازیگر اصلی در بازار باقی خواهد ماند.

طبق گزارش های تأییدنشده، سونی قصد دارد اولین فناوری امضای دیجیتال دوربین را در نسل بعدی گوشی های اکسپریا بگنجاند. این ویژگی به کاربران امکان می دهد که عکس ها را مستقیماً در دوربین امضا و از اعتبار آن اطمینان حاصل کنند تا از جعل و دستکاری تصاویر اصلی جلوگیری شود.

یکی دیگر از گزارش ها، معینات دوربین Xperia 1 VI را فاش کرده است و به سنسورهای 48 مگاپیکسلی برای هر سه دوربین اشاره می کند. با این حال، هنوز جزئیاتی در مورد قیمت گوشی، تاریخ و محل عرضه این دستگاه منتشر نشده است.

5858

منبع: خبرآنلاین

به "سونی خداحافظی می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سونی خداحافظی می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید