منصوری: بازی ما و استقلال مجذوب کننده و تماشایی خواهد شد، کُری نمی خوانم اما فقط دنبال برد هستیم

به گزارش وبلاگ بخار، مدافع راست تیم فوتبال نساجی پیش بینی کرد ملاقات پیش روی این تیم با استقلال در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی مجذوب کننده و تماشایی از آب در خواهد آمد.

منصوری: بازی ما و استقلال مجذوب کننده و تماشایی خواهد شد، کُری نمی خوانم اما فقط دنبال برد هستیم

مرتضی منصوری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ بخار، در خصوص آخرین شرایط تیمش و اینکه آنها اولین بازی شان در سال نو را با شکست پشت سر گذاشتند، گفت: متأسفانه در بازی با فولاد چند بازیکن را به علت مصدومیت در اختیار نداشتیم و از طرفی فولاد هم تیم منسجمی است. اگر مصدومان ما می رسیدند قطعاً شرایط بازی تغییر می کرد، ولی فوتبال همین است و خیلی مواقع اتفاقات باعث می گردد که نتایج طور دیگری رقم بخورد. ما این بازی را فراموش کردیم و حالا به فکر بازی با استقلال در جام حذفی هستیم.

وی در واکنش به استعفا و قهر الهامی مطرح نمود: استعفایی در کار نبود و سرمربی تیم مان در تمرینات شرکت کرد. به هر حال سرمربی هم توقعاتی دارد و وقتی تیم شکست می خورد ممکن است فشار زیادی روی بازیکن یا سرمربی ایجاد گردد. ما واقعاً فصل سختی را سپری کردیم. هیچ تیمی پیدا نمی کنید که از امتیاز میزبانی محروم باشد، اما ما این فصل اصلاً در خانه بازی نکردیم. پروازهای متعدد هم بازیکنان را خسته کرد و اگر این شرایط برای تیم وجود نداشت شک نکنید که نتیجه بهتری می گرفتیم.

مدافع راست تیم فوتبال نساجی با اشاره به بازی تیمش مقابل استقلال در جام حذفی گفت: ما با تیمی روبه رو می شویم که در این فصل نتایج خوبی گرفته و شکستی هم نداشته است. ما در استادیوم آزادی کار سختی داریم، ولی کوشش می کنیم تا بازی خوبی انجام دهیم. دوست ندارم برای استقلال کُری بخوانم، ولی هدف مان فقط برد است. با توجه به سبک بازی هر دو تیم، فکر می کنم تقابل ما و استقلال یک بازی مجذوب کننده و تماشایی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "منصوری: بازی ما و استقلال مجذوب کننده و تماشایی خواهد شد، کُری نمی خوانم اما فقط دنبال برد هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منصوری: بازی ما و استقلال مجذوب کننده و تماشایی خواهد شد، کُری نمی خوانم اما فقط دنبال برد هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید