گواردیولا: لیورپول با شایستگی قهرمان لیگ برتر می شود، برای دوم شدن در لیگ باید بیش ترین امتیاز را کسب کنیم

به گزارش وبلاگ بخار، پپ گواردیولا امیدوار به حضور تیمش در مراحل بالای رقابت های جام حذفی انگلیس است.

گواردیولا: لیورپول با شایستگی قهرمان لیگ برتر می شود، برای دوم شدن در لیگ باید بیش ترین امتیاز را کسب کنیم

به گزارش وبلاگ بخار، پپ گواردیولا در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل شفیلدونزدی در مرحله یک هشتم نهایی رقابت های جام حذفی انگلیس از تلاش برای قهرمانی در این جام سخن گفت.

سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی گفت: بهترین ها را برای فیل فودن می خواهم. او آنچه را که شایسته اش است به دست می آورد و البته من از عملکرد و رفتار او در لحظات خوب و بد رضایت دارم. فیل فودن همیشه در حال تلاش بوده و نتیجه این زحمات را می بیند. در سن 19 سالگی شما راه زیادی برای پیشرفت دارید اما با این فرایند فیل فودن می تواند به هر چه می خواهد، دست یابد.

او در ادامه افزود: سانه او آماده نیست. وقتی مدت زیادی بیرون هستید، هنگام شروع احساس خوبی دارید اما سانه اعتماد به نفس لازم را ندارد. او مراحل عادی را برای بازگشت طی می کند. سانه 50 تا 60 دقیقه برای تیم دوم بازی کرد اما برای رسیدن به مرز آمادگی کامل به چند هفته بیشتر زمان نیاز دارد.

پپ در سرانجام افزود: لیورپول با شایستگی قهرمان لیگ برتر می شود. در این فصل 2 عنوان قهرمانی کسب کرده ایم و اکنون ما جام حذفی و لیگ برتر را هم پیش رو داریم. برای ماندن در رتبه دوم لیگ باید بهتر شده و بیشترین امتیاز را کسب کنیم. بعد از آن 2 جام دیگر پیش روی ماست؛ جام حذفی و لیگ قهرمانان.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گواردیولا: لیورپول با شایستگی قهرمان لیگ برتر می شود، برای دوم شدن در لیگ باید بیش ترین امتیاز را کسب کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گواردیولا: لیورپول با شایستگی قهرمان لیگ برتر می شود، برای دوم شدن در لیگ باید بیش ترین امتیاز را کسب کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید