اعلام بعضی از دستورالعمل های AFC به تیم های حاضر در لیگ قهرمانان

به گزارش وبلاگ بخار، امیرعلی حسینی مدیر امور بین الملل باشگاه در تبادل نظر با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، درباره برخی از دستورالعمل های ارسالی برای برگزاری لیگ قهرمانان آسیا، مواردی را اعلام نمود.

اعلام بعضی از دستورالعمل های AFC به تیم های حاضر در لیگ قهرمانان

حسینی گفت: همان طور که پیش از این اعلام شد ما تا به امروز 24 بازیکن را برای شرکت در ادامه رقابت ها ثبت نام نموده ایم و سقف معین شده برای تیم ها 35 بازیکن است. البته کنفدراسیون اعلام نموده است در مرحله ثانویه ثبت نام که ما در آن قرار داریم، تیم ها می توانند 8 بازیکن را بدون ارایه مدارک پزشکی جابجا یا به فهرست تیم اضافه نمایند، منوط به این که تعداد مجموع بازیکنان از سقف اعلامی نگذرد. ضمن آن که جابه جایی بازیکنان بین تیم ها که پیش از این تا قبل از مرحله یک هشتم امکانپذیر نبود، در مرحله گروهی هم بدون مانع است.

وی ادامه داد: همچنین تیم ها می توانند برای هر بازی، نام 21 بازیکن را ارایه نمایند و 10 نفر را به عنوان بازیکن ذخیره در فهرست داشته باشند. این تصمیم با توجه به اجرای قانون 5 تعویض اتخاذ شده است. همچنین با توجه به شرایط خاص کرونا برای این رقابت ها در فهرست هر بازی، نام پزشک تیم نیز باید در کنار نام اعضای کادر فنی، ذکر گردد.

مدیر امور بین الملل باشگاه خاطر نشان کرد: در تشریح شرایط تیم ها برای صعود از مرحله گروهی هم اعلام شد نظر به این که بازی ها به شکل متمرکز برگزار می گردد، در صورت برابر شدن شرایط دو تیم و لزوم انتخاب یک تیم برای صعود به مرحله یک هشتم پایانی، گل های زده در خانه حریف ملاک معین تیم برتر نخواهد بود.

حسینی اضافه نمود: طبق آن چه توسط فدراسیون به باشگاه ها اعلام شده است. با توجه به شرایط کرونا، تیم ها در قطر با قوانین سخت گیرانه به ویژه در ارتباط با ورود و خروج اعضای تیم ها از هتل، روبرو خواهند بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اعلام بعضی از دستورالعمل های AFC به تیم های حاضر در لیگ قهرمانان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام بعضی از دستورالعمل های AFC به تیم های حاضر در لیگ قهرمانان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید