برگزاری اولین نشست کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک

به گزارش وبلاگ بخار، نخستین جلسه کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک در دوره نو، بعدازظهر امروز (یکشنبه) برگزار گردید.

برگزاری اولین نشست کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ بخار، نخستین نشست دومین دوره کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک برای مشخص رئیس و نایب رئیس این کمیسیون با حضور سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته المپیک، طاهره طاهریان نایب رئیس، کیکاووس سعیدی دبیرکل و 17 نفر از اعضای کمیسیون ورزشکاران در سالن فارسی آموزشگاه ملی المپیک برگزار گردید.

سجاد گنج زاده، ذبیح الله پورشیب، احسان حدادی، بهداد سلیمی، امین بوداغی، شهربانو منصوریان، مجتبی عابدینی، هادی ساعی، زهرا نعمتی، فرزانه فصیحی، حمیده عباسعلی، مصطفی نودهی، نجمه خدمتی، حسین ساوه شمشکی، محمد بیداریان، محمد باقری معتمد و ثریا آقایی اعضای حاضر در این نشست بودند. حسن یزدانی، محمدرضا گرایی و ندا شهسواری در این نشست حضور نداشتند.

زهرا نعمتی در این نشست گفت: به خاطر حمایتی که از بانوان داشتید، خوشحالم و خوشبختانه در این دوره تعداد ورزشکاران زن بیشتر شده است.

حسین ساوه شمشکی نیز تاکید نمود: هر کدام از ما دغدغه و مسائلی داشتیم که شاید در گذشته خوب به آنها پرداخته نشده است. دور هم جمع شدیم تا هم یاریی باشیم تا به اهداف خود برسیم و هم اینکه مسائل را پیگیری کنیم. امیدوارم همه یاری کنیم تا اهداف محقق گردد .

ذبیح الله پورشیب هم گفت: سعی می کنم نقطه مثبت را ببینیم و در آینده متحد در کنار هم باشیم. ما الگوی جامعه هستیم و جوانان ما را می بینند. اگر موردی هست، در همین جلسه اول باید حل گردد و دغدغه ورزشکاران را پیگیری کنیم.

وی اضافه نمود: امیدوارم در کنار هم صداقت داشته باشیم تا بتوانیم به هم اعتماد کنیم. غیر از این اتفاقی نمی افتد و بعد از سرانجام دوره نام خوبی از ما باقی نمی ماند.

در سرانجام این جلسه اعضای کمیسیون ورزشکاران احکام خود را از کیکاووس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک دریافت کردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "برگزاری اولین نشست کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری اولین نشست کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید