خط و نشان ملی پوش کشتی ایران برای غول پرافتخار دنیا

به گزارش وبلاگ بخار، سنگین وزن تیم ملی کشتی فرنگی ایران گفت: کسب طلای دنیا با شکست لوپز لذت بیشتری دارد.

خط و نشان ملی پوش کشتی ایران برای غول پرافتخار دنیا

به گزارش وبلاگ بخار امین میزازاد درباره شرایط خود در آستانه حضور در رقابتهای رنکینگ قرقیزستان، اظهار کرد: تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و امیدوارم هم من و هم سایر بچه ها بتوانیم نتایج درخشانی را در این مسابقات کسب کنیم و جایگاه مان را در رنکینگ برای مسابقات قهرمانی دنیا ارتقاء بدهیم.

دارنده مدال نقره بزرگسالان دنیا و طلای امیدهای دنیا، اضافه کرد: تمام تلاشم را می کنم تا نماینده شایسته ای برای کشورم باشم و بتوانم مدال نقره سال گذشته دنیا را به مدال طلا تبدیل کنم.

وی درباره برنامه هایش برای حضور در المپیک 2024 پاریس، گفت: گام به گام پیش می روم، ابتدا هدفم کسب مدال طلا در مسابقات قهرمانی دنیا و بعلاوه کسب سهمیه المپیک است. بعد از آن برای المپیک پاریس و کسب برترین نتیجه در المپیک برنامه ریزی می کنم.

میرزازاده درباره اعلام آمادگی میخاین لوپز کوبایی برای کسب پنجمین طلای المپیک و تبدیل شدن به پرافتخارترین کشتی گیر دنیا، گفت: هر چه رقابت سخت تر باشد و رقبا بزرگتر باشند کسب مدال طلای دنیا شیرینی خاص تری دارد و بیشتر می چسبد. حضور ایشان هم به عنوان کسی که 4 طلای المپیک دارد قطعا سطح کیفی مسابقات سنگین وزن در المپیک را بالاتر می برد و به مدال طلا رسیدن در حضور لوپز شیرینی خاصی دارد. امیدوارم لذت آن را بچشم.

سنگین وزن تیم ملی کشتی فرنگی درباره اینکه آیا به پیروزی مقابل لوپز 42 ساله در المپیک پاریس فکر می نماید یا خیر، گفت: قطعا. من روبروی هر حریفی که قرار می گیرم سعی می کنم برترین عملکرد خودم را داشته باشم و به پیروزی برسم.

منبع: همشهری آنلاین

به "خط و نشان ملی پوش کشتی ایران برای غول پرافتخار دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خط و نشان ملی پوش کشتی ایران برای غول پرافتخار دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید