فرناندز: مقابل یکی از برترین تیم های آسیا شکست خوردیم

به گزارش وبلاگ بخار، سرمربی تیم ملی هندبال ایران می گوید شکست مقابل بحرین انتهای جهان نیست

فرناندز: مقابل یکی از برترین تیم های آسیا شکست خوردیم

به گزارش وبلاگ بخار و به نقل از روابط عمومی فدراسیون هندبال، مانوئل مونتایا فرناندز سرمربی تیم ملی هندبال ایران پس از شکست مقابل بحرین گفت: ابتدا به تیم بحرین تبریک می گویم. خیلی خوب بازی کردند در واقع از ما بهتر بازی کردند و پیروز شدند. ما جنگیدیم ولی بحرینی ها از ما بهتر بودند و آن ها برنده شدند.

وی اضافه نمود: ما در نیمه دوم ترجیح دادیم دروازه بان مان را عوض کنیم و بحرین هم نشان داد که واقعا تیم خوب و شگفت انگیزی اس،ت تیمی که در المپیک توکیو 2020 هم حضور داشته و امروز هم نشان داد که تیم خوبی است. این تیم مقابل تیم های بزرگی بازی نموده است و واقعا تیمی قوی است. وقتی به آنها فرصت دادیم که بر ما مسلط شوند، آنها شیرازه تیم ما را شکستند.

فرناندز ادامه داد: از این مسابقه شادمان نیستم، چون ما شکست خوردیم و ممکن است برخی موقع ها شکست بخورید چون تیم مقابل از شما بهتر است، مانند شرایطی که امروز رخ داد. در هندبال هم برد و هم باخت داریم، امروز بحرین خیلی خوب بود و کار را تمام کرد. من نمی خواهم بگویم که در این بخش و در آن بخش مشکل داریم اما در نهایت این بحرین بود که نشان داد امروز می تواند ایران را ببرد.

سرمربی تیم ملی هندبال ایران با بیان اینکه شکست مقابل بحرین اتفاق بسیار بزرگی نیست، گفت: شکست مقابل بحرین آخر دنیا نیست، من از عملکرد تیم ناراضی هستم ولی نباید فراموش کنیم که این تیم توانست سهمیه حضور در رقابت های قهرمانی دنیا را بدست بیاورد.

وی اضافه نمود: تیم ما توانایی آن را داشت بازی بهتری را ارائه دهد، اما نباید فراموش کرد این تیم در مرحله نیمه نهایی حضور یافته است و کار بزرگی انجام داده است. من مسئولیت شکست را بر عهده می گیرم اما تیمی که مقابل ما بود یکی از برترین تیم های آسیا و دنیا بود.

فرناندز با بیان اینکه ملی پوشان ایران پنج بازی متوالی را در رقابت های قهرمانی آسیا با پیروزی پشت سر گذاشتند، گفت: همه باید به تیم ملی هندبال ایران احترام بگذارند. این تیم پنج بازی متوالی را پیروز شد و عملکرد بسیار خوبی را در مسابقات داشت. کار ما هنوز ادامه دارد و برای کسب سکو کوشش می کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فرناندز: مقابل یکی از برترین تیم های آسیا شکست خوردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرناندز: مقابل یکی از برترین تیم های آسیا شکست خوردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید