بهترین شلوار جین را بپوشیم

به گزارش وبلاگ بخار، با توجه به مدل ها، سبک ها و برند های متعدد و گوناگون شلوار جین، شاید خرید برای شما کمی سخت باشد. با این حال، انتخاب شلوار جین مناسب آنقدرها هم سخت نیست و به راحتی می توانید با دانستن نکاتی بهترین شلوار را برای خود انتخاب کنید.

بهترین شلوار جین را بپوشیم

پارچه های جین ضخیم تر هستند و معمولا مرغوبیت بیشتری دارند. سعی کنید پارچه هایی را که طرح جین دارند نخرید و جین واقعی خریداری کنید. تجربه نشان داده است که پارچه های جین از سایر پارچه ها بادوام تر است. اگر از افراد جین پوش و از مشتریان همیشگی پوشاک جین هستید، احتمالا در خرید شلوار جین تجربه زیادی دارید. با وجود مدل ها، سبک ها و برند های متعدد و گوناگون شلوار جین، شاید خرید برای شما کمی سخت باشد. با این حال، انتخاب شلوار جین مناسب آنقدرها هم سخت نیست و به راحتی می توانید بهترین شلوار جین را بخرید. برای این کار ابتدا اندازه اندام خود را تعیین و سپس توجه کنید که کدام سبک شلوار جین را می پسندید. در ادامه با وبلاگ بخار همراه شوید تا به شما یاری کنیم این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

سایز های گوناگون را امتحان کنید

پیش از خرید شلوار، یک سایز دیگر را نیز امتحان کنید. ممکن است برخی مدل های شلوار پس از مدتی جا باز نموده و حالت خود را از دست بدهند یا شاید یک سایز کوچکتر، بهتر جلوه کند و اندام شما را زیباتر نشان دهد.

شلوار را بپوشید و کمی قدم بزنید

اگر در اتاق پرو یک شلوار جین را پسندیدید، باز قدری صبر کنید. کمی با آن قدم زده و سعی کنید چندین مرتبه بنشینید و بلند شوید تا متوجه شوید که این شلوار راحت است یا خیر.

جنس شلوار را آنالیز کنید

پارچه های جین ضخیم تر هستند و معمولا مرغوبیت بیشتری دارند. سعی کنید پارچه هایی را که طرح جین دارند نخرید و جین واقعی خریداری کنید. شلوار های جین اصلی، خوش فرم تر بوده و دوام و عمر طولانی تری در مقایسه با انواع دیگر پارچه های شلواری دارند.

به قسمت زانو توجه کنید

شلوارهای جین متعددی وجود دارد که در قسمت زانو کمی گشاد است که معمولا شلوار های جذب این گونه است. اگر به چنین موردی برخورد کردید، حتما آن را کنار گذاشته و شلوار دیگری انتخاب کنید. چرا که این مدل شلوار پس از مدتی کوتاه، در قسمت زانو حالت خود را از دست خواهد داد.

شلوار جین جذب انتخاب کنید

شلوارهای جین جذب کاملا به پا ها می چسبند، جذابیت پا ها را بیشتر نشان می دهند و فرم اندام شما را به مراتب بهتر می نمایند. اگر پا های شما بیش از اندازه لاغرند، از خرید شلوار جذب خودداری کنید تا پاهای شما لاغرتر به نظر نرسد. ضمناً اگر پاهایتان بیش از اندازه چاق و درشت هستند این مدل شلوار را نیز انتخاب نکنید تا پا های شما چاق تر به نظر نرسد.

شلوار جین فاق بلند، انتخاب مناسب

با توجه به قسمت انحنای بدن خود، از شلوار فاق بلند بهره ببرید و بلوز خود را داخل شلوار قرار دهید. شلوار جین فاق بلندی که دور کمر آن دقیقا مناسب اندام شماست را انتخاب کنید زیرا اگر قدری گشاد باشد، بد فرم خواهد بود و اگر هم تنگ باشد، ممکن است باعث گردد شکم شما بزرگتر به نظر برسد.

شلوار جین راسته انتخاب کنید

اگر مایل به خرید یک مدل شلوار جین مناسب همه سلیقه ها و بیشتر موقعیت ها هستید، شلوار جین راسته را انتخاب کنید. شلوارهای جین راسته به خصوص برای افرادی که پا های لاغر دارند مناسب بوده و فرم پا های آن ها را بهتر و زیباتر نشان می دهد.

شلوار راسته روشن

شلوار راسته فاق بلند یا در واقع مام استایل، با رنگ نسبتا روشن خود و زاپ های قسمت بالای زانو، فرم خاص و متفاوت و در عین حال کاربردی دارد. در دو طرف شلوار، نوار تزئینی دوخته شده که مطابق مد روز است. پیشنهاد می کنیم بلوزی را که با این شلوار جین به تن می کنید داخل شلوار قرار دهید تا جلوه آن را از بین نرود.

منبع: پیام دلتا

به "بهترین شلوار جین را بپوشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین شلوار جین را بپوشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید