(تصاویر) یورو 2020؛ بلایی که از آسمان آمد!

به گزارش وبلاگ بخار، یوفا روز سه شنبه 15 ژوئن (25 خرداد) گفت که چندین تماشاگر به دلیل آسیب دیدگی ناشی از فرود چترباز معترض قبل از بازی فرانسه و آلمان در مسابقات یورو 2020 آسیب دیده و به بیمارستان منتقل شدند.

(تصاویر) یورو 2020؛ بلایی که از آسمان آمد!

به گزارش وبلاگ بخار، هنگامیکه چترباز به سیم دوربین اصلی و عنکبوتی که به سقف استادیوم متصل بود برخورد کرد باعث ریزش آوار درون زمین مسابقه و سکوی تماشاچیان شد. این حادثه در نزدیکی دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه رخ داد و او توانست از پرتاب شدن تجهیزات فیلمبرداری و برخی آوار فرار کند.

یوفا این اقدام را اقدامی مخاطره آمیز و خطرناک توصیف کرد و گفت که مقامات اقدامات قانونی لازم را در این زمینه انجام می دهند.

این نهاد با اشاره به مصدومیت چندین نفر در پی این اقدام گفت که آن ها هم اکنون در بیمارستان بستری هستند.

این حادثه درست قبل از شروع بازی بین دو قهرمان اخیر جام جهانی رخ داد. فرانسه با یک گل در این دیدار پیروز شد.

ینس گریتنر، سخنگوی تیم ملی آلمان گفت: ما به نام فدراسیون فوتبال آلمان این کار را محکوم می کنیم چرا که تنها این فرد نبود بلکه او دیگران را به خطر انداخت و باعث جراحت آن ها شد.

وی شرح داد که این حادثه از سوی پلیس، مقامات در شهر مونیخ و همچنین یوفا در حال بررسی است. وی اضافه کرد: این اقدام را محکوم می کنیم چراکه می توانست اتفاق بدتری را رقم بزند.

این اقدام از سوی سازمان غیردولتی صلح سبز در اعتراض به تخریب محیط زیست از سوی برخی شرکت های بزرگ که اسپانسر یورو 2020 هستند انجام گرفت.

این چترباز هنگام فرود به دلیل برخورد با سیم های دوربین های رسانه ها دچار جراحت شد و ماموران او را برای مراقب های پزشکی به کنار زمین منتقل کردند.

سازمان صلح سبز در حساب توییتری خود به زبان آلمان، از قراردادن مردم در معرض آسیب عذرخواهی کرد.

منبع: فرارو

به "(تصاویر) یورو 2020؛ بلایی که از آسمان آمد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(تصاویر) یورو 2020؛ بلایی که از آسمان آمد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید