توصیه کارشناس رسانه کره جنوبی به گردشگران و تماشاچیان جام جهانی 2022

به گزارش وبلاگ بخار، ایرنا/ براساس خبرهای منتشر گشته، توصیه کارشناس رسانه کره جنوبی به گردشگران و تماشاچیان جام جهانی 2022 مطرح شد.

توصیه کارشناس رسانه کره جنوبی به گردشگران و تماشاچیان جام جهانی 2022

سونیک هوآنگ همسایگی و نزدیک بودن ایران به قطر به عنوان میزبان جام جهانی 2022 را فرصتی خوب برای گردشگران و تماشاچیان جام جهانی دانست و گفت: به گردشگران آسیایی و کره ای که برای بازی های جام جهانی 2022 به قطر سفر می نمایند، توصیه می کنم در این فرصتی که به غرب آسیا می آیند، حتما به ایران هم سفر نمایند.

دوست دارم اصفهان را ببینم

هوآنگ گفت: ایران و مردم ایران را خیلی دوست دارم، ایران بسیار زیبا است و از نظر گردشگری و میراث فرهنگی با کشور ما بسیار نزدیک است.

مدیر روابط بین الملل خبرگزاری دولتی کره جنوبی (یونهاپ) گفت: تعریف زیبایی های اصفهان را خیلی شنیده ام و دوست داشتم این شهر، هنر و صنایع دستی، میراث فرهنگی و بناهای تاریخی آن را ببینم اما فرصت نشد. امیدوارم در سفر بعدی به ایران بتوانم از این شهر هم بازدید کنم.

هوانگ به نقش و تاثیر تعاملات گردشگری و فرهنگی در تعمیق روابط ملت ها اشاره نمود و گفت: حتی اگر گاهی میان دولت ها مجادلات سیاسی بوجود بیاید، گردشگری می تواند همچنان روابط ملت ها را حفظ کند؛ حتی کدورت ها و سوءتفاهم ها را برطرف کند و لذا معتقدم برای توسعه و بهبود روابط گردشگری میان کشورها نباید هیچ محدودیتی برای سفر مردم وجود داشته باشد.

مدیر روابط بین الملل یونهاپ به برگزاری اجلاس کشورهای عضو اتحادیه خبرگزاری های آسیا و اقیانوسیه در تهران اشاره نمود و گفت: ایران کشوری بسیار مهم در منطقه و آسیا است. هر دو کشور ایران و کره جنوبی باید برای ارتقا و تقویت روابط در حوزه های مختلف بیشتر کوشش نمایند. برای تحقق این کوشش ها، ایرنا و یونهاپ (خبرگزاری رسمی کره جنوبی) باید هر کاری که می توانند انجام دهند و از هیچ کاری فروگذار ننمایند.

منبع: همگردی

به "توصیه کارشناس رسانه کره جنوبی به گردشگران و تماشاچیان جام جهانی 2022" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توصیه کارشناس رسانه کره جنوبی به گردشگران و تماشاچیان جام جهانی 2022"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید