حضور سرمربی تیم ملی والیبال بانوان در باشگاه پیکان

به گزارش وبلاگ بخار، سرمربی ایتالیایی تیم ملی والیبال بانوان ایران امروز در مجموعه ورزشی مؤسسه فرهنگی ورزشی ایران خودرو (پیکان) حضور پیدا کرد.

حضور سرمربی تیم ملی والیبال بانوان در باشگاه پیکان

به گزارش وبلاگ بخار و به نقل از روابط عمومی باشگاه پیکان، الساندرا کمپدلی ابتدا شاهد تمرین اعضای تیم والیبال بانوان باشگاه پیکان بود و پس از آن دقایقی با سرمربی و اعضای کادر همچنین بازیکنان این تیم گفت وگو کرد. کمپدلی همچنین از سالن بدنسازی تارا در مجموعه ایران خودرو بازدید کرد.

وی در این باره گفت: ابتدا باید بگویم از حضور در این مجموعه و خصوصاً دیدار با اعضای تیم والیبال بانوان باشگاه پیکان خوشحالم. تیم والیبال دختران این باشگاه تیم بسیار خوب و شایسته با بازیکنانی جوان و استعدادهایی درخشان است که می توانند در رده ملی و باشگاه آینده روشنی در پیش داشته باشند. این تیمی از باشگاه های خوب و قدرتمند حاضر در لیگ والیبال بانوان کشور است.

سرمربی تیم ملی والیبال بانوان در خصوص شرایط باشگاه پیکان گفت: امکانات و ظرفیت های این باشگاه به واقع من را شگفت زده کرد، خصوصاً سالن بدنسازی که به نام تارا ساخته شده و امروز از آن بازدید کردم. اینکه همه تیم های ورزشی آقایان و بانوان پیکان بتوانند از این مجموعه استفاده کنند یک اتفاق خوب و بسیار ارزشمند است. فکر می کنم یک نگرش کاملاً حرفه ای و اصولی در اینجا وجود دارد. خوشحالم که پیکان در فوتسال و والیبال بانوان فعالیت می کند و حامی ورزش بانوان است. باید بگویم خود ما چنین امکانات خوبی در اختیار نداریم و قطعاً این شرایط در فرایند آماده سازی تیم های ورزشی این باشگاه می تواند بسیار مفید و تأثیرگذار باشد.

سالن بدنسازی تارا با صرفه جویی و استفاده بهینه از اعتبارات موجود به تازگی در مؤسسه فرهنگی ورزشی ایران خودرو به مرحله بهره برداری رسیده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حضور سرمربی تیم ملی والیبال بانوان در باشگاه پیکان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور سرمربی تیم ملی والیبال بانوان در باشگاه پیکان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید