حمایت تمام قد دبیر و سوریان از بنا با سکوت؛ خاتمه غائله کشتی فرنگی؟

به گزارش وبلاگ بخار، در میان هجمه سنگین منتقدان علیه محمد بنا، رئیس و نایب رئیس فدراسیون کشتی حمایت تمام قدی از سرمربی تیم ملی فرنگی داشتند.

حمایت تمام قد دبیر و سوریان از بنا با سکوت؛ خاتمه غائله کشتی فرنگی؟

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ بخار، بعد از برگزاری مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی کشور در زاهدان، قاسم رضایی که شاگردش رضا خدری به دلیل کشتی نگرفتن در فینال، از سوی محمد بنا به حضور مجدد در انتخابی جام تختی فراخوانده شده بود، انتقاد تندی علیه سرمربی تیم ملی فرنگی داشت.

او گفت که باید پیش از رقابت ها گفته می شد که حضور در فینال الزامی است تا کشتی گیران راه یافته به فینال که جواز حضور در جام تختی را دریافت کرده بودند، در مبارزه پایانی نیز مقابل حریف قرار بگیرند. رضایی در ادامه همچنین تأکید کرد که بهتر است حمید سوریانی که محمد بنا قبولش دارد، هدایت تیم ملی فرنگی را برعهده بگیرد.

بعد از صاحب دو نشان طلا و برنز بازی های المپیک، امید نوروزی هم مصاحبه تندی علیه مربی پیشین خود داشت و تأکید کرد محمد بنا خودش در مسابقات قهرمان کشوری که مرحله اول انتخابی تیم ملی بود، غایب بوده است و نباید کشتی گیران را جریمه می کرد.

در ادامه سعید عبدولی و جمشید خیرآبادی هم نقدهای را درباره چرخه انتخابی محمد بنا مطرح کردند و مصاحبه ها در خبرگزاری ها و همچنین نقدهای تعدادی از شاگردان و همکاران سابق محمد بنا در فضای مجازی منتشر شد.

امید نوروزی و قاسم رضایی دو قهرمان المپیک 2012 لندن خواستار ورود حمید سوریان و فدراسیون کشتی به ماجرا شدند، اما فدراسیون در این باره سیاست سکوت را در پیش گرفت و در حالی که جمع منتقدان محمد بنا حالا دیگر در نقدها خود علیرضا دبیر و حمید سوریان را نشانه گرفته بودند، فدراسیون کشتی از هرگونه واکنش در این باره خودداری کرد.

در نهایت روز گذشته علیرضا دبیر جلسه ای درباره برنامه های کشتی فرنگی و چرخه انتخابی تیم ملی با محمد بنا داشت و با خواستن برنامه از سرمربی تیم ملی فرنگی تا المپیک 2024 پاریس، به نوعی از ابقای بنا در این پست و حمایت از برنامه های فنی و انتخابی اش خبر داد.

در واقع فدراسیون کشتی و در رأس آن علیرضا دبیر و حمید سوریان رئیس و نایب رئیس فدراسیون در غائله اخیر کشتی فرنگی که هجمه سنگینی بابت موضوع چرخه انتخابی تیم ملی به محمد بنا وارد شد، حمایت تمام قدی از این مربی داشتند.

حالا باید دید پس از جلسه اخیر دبیر با بنا و سیاست سکوت مقابل منتقدان، پرونده حاشیه های اخیر کشتی فرنگی بسته خواهد شد یا خیر.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حمایت تمام قد دبیر و سوریان از بنا با سکوت؛ خاتمه غائله کشتی فرنگی؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت تمام قد دبیر و سوریان از بنا با سکوت؛ خاتمه غائله کشتی فرنگی؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید