خدمات رسانی در مترو علی رغم عدم تامین منابع اقتصادی

به گزارش وبلاگ بخار، تهران (پانا)- مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو گفت خدمت رسانی به شهروندان در متروی تهران با وجود تحریم ها و نوسانات ارزی و عدم تامین نقدینگی با استفاده از تمامی ظرفیت ناوگان در خطوط هفتگانه انجام می گیرد.

خدمات رسانی در مترو علی رغم عدم تامین منابع اقتصادی

فرنوش نوبخت با اشاره به اینکه در این روزها با شیوع ویروس کرونا و کاهش منابع اقتصادی، شرکت بهره برداری متروی تهران روزهای سختی را می گذراند، اضافه کرد: اگرچه نسبت به سال گذشته با کاهش آمار مسافری روبرو هستیم اما با توجه به شرایط موجود و رعایت پروتکل های بهداشتی ابلاغ شده از سوی ستاد ملی مبارز با کرونا سرویس دهی در خطوط هفتگانه را همانند گذشته ادامه می دهیم و همه تمهیدات را به کار گرفته ایم تا رضایتمندی مسافران حاصل گردد .

وی گفت: در حال حاضر روزانه بیش از 800 نفر به وسیله متروی تهران جابجا می شوند و میزان مسافران نسبت به هفته قبل افزایش یافته است.

وی با اشاره به اینکه در اولین روز هفته گذشته شنبه 8 آذر ماه 589 هزارو 631 نفر با اعمال محدودیت ها از مترو استفاده کردند اضافه کرد: اما در روز شنبه 15 آذرماه 99 با کاهش محدودیت ها تعداد مسافران به 815 هزارو 331 نفر رسید که نشان از افزایش 38 درصدی مسافران متروی تهران داشت. همچنین میزان مسافران در روز یکشنبه 16 آذرماه سالجاری نیز نسبت به هفته گذشته بیش از 40 درصد افزایش داشت.

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با تاکید بر اینکه حرکت قطارها به موقع و بر اساس سرفاصله حرکتی معین در هر خط انجام می گردد توضیح داد: برای تامین قطعات یدکی با مشکل رو برو هستیم اگر نتوانیم مشکل را حل کنیم، حفظ شرایط موجود سخت است.

بر اساس گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، نوبخت گفت: انجام اورهال قطارها نیز مدنظر است، اما احتیاج به تامین منابع اقتصادی دارد که تا کنون تامین نشده است اما علی رغم کمبودها تا به امروز خدمات رسانی را بدون وقف ادامه داده ایم.

منبع: خبرگزاری پانا

به "خدمات رسانی در مترو علی رغم عدم تامین منابع اقتصادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خدمات رسانی در مترو علی رغم عدم تامین منابع اقتصادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید