دودکش 2 جلوی دوربین رفت، سریال های رمضانی تلویزیون کدام اند؟

به گزارش وبلاگ بخار، فصل دوم سریال دودکش دو هفته ای است با بازیگران قدیمی اش فیلمبرداری را آغاز کرده است، اما مشخص نیست به ماه رمضان شبکه یک سیما برسد یا خیر.

دودکش 2 جلوی دوربین رفت، سریال های رمضانی تلویزیون کدام اند؟

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ بخار، مجموعه تلویزیونی دودکش 2 به کارگردانی برزو نیک نژاد و تهیه کنندگی زینب تقوایی دو هفته ای است در سکوتِ خبری فیلمبرداری را شروع کرده اند. سریالی که نخستین بار به کارگردانی محمدحسین لطیفی و تهیه کنندگی زینب تقوایی در ماه رمضان سال 1392 روی آنتن شبکه یک رفت و با توجه به مضمون کمدی و طنازانه توانست در رده آثار پرمخاطب جای بگیرد.

در دودکش 1 برزو نیک نژاد نویسندگی متن و بازیگردانی پروژه را نیز برعهده داشت. حالا او فصل دوم این مجموعه تلویزیونی را به عنوان نویسنده و کارگردان توأمان پیش می برد. اویک به این نکته اشاره کرد که کار را شروع کردیم و امیدوارم خوب پیش بروید. هم درگیر نوشتنم و هم ساخت؛ هنوز درباره رسیدن یا نرسیدن به زمان خاصی نمی توان صحبتی کرد.

کارگردان این مجموعه تلویزیونی درباره قرار دریافت در کنداکتور ماه رمضان شبکه یک، گفت: برای ما کیفیت اهمیت دارد و باید پیش برویم تا بهتر بتوان تصمیم گیری کرد. به هر حال این روز ها شرایط کرونا هم مزید بر علت شده که کار ها یک مقدار زمان برتر پیش بفرایند.

او در خصوص حضور بازیگران قدیمی و اضافه شدن بازیگران جدید هم تأکید کرد که آن گروه قدیمی حضور دارند، اما بازیگران جدید هم به تناوب قصه و اتفاقات، اضافه خواهند شد.

گروه سریال دودکش 2 در شمال شرقی تهران همان منطقه بلوار ارتش کار خودشان را پیش می برند. البته در عین حال مجموعه تلویزیونی زیرخاکی 2 به کارگردانی جلیل سامان که ماه رمضان 1399 فصل اول آن روی آنتن رفت هم گزینه پخش رمضانی شبکه یک است که زودتر از این سریال هم کار فیلمبرداری را شروع کرده و همچنین دعوت نحس علیرضا افخمی که پیش از آن به عنوان سریال رمضانی شبکه سه سیما هم از آن یاد می کردند.

هنوز نمی توان درباره کنداکتور ماه رمضانِ تلویزیون به صورت قطعی صحبت کرد؛ همان طور که سریال های نوروزی هم با تمام حدس ها و اعلامِ گروه های سازنده، باز توسط مدیران و دست اندرکاران با تغییراتی همراه شد. مصداق شاخص آن شبکه سه و پخشِ سریال لوتی و پخش نوروز رنگی است که تا چند روز گذشته برای شبکه پنج سیما قطعی نشده بود. باید منتظر ماند و دید که فرایندِ تولید و تصمیم گیری سازندگان و مدیران به کجا خواهد رسید و کنداکتور رمضانی تلویزیون چه شکل و شمایلی خواهد داشت؟

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "دودکش 2 جلوی دوربین رفت، سریال های رمضانی تلویزیون کدام اند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دودکش 2 جلوی دوربین رفت، سریال های رمضانی تلویزیون کدام اند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید