سفر بدون استفاده از تلفن همراه ، در سفر استفاده از موبایل ممنوع

به گزارش وبلاگ بخار، اقامتی بدون استفاده از تلفن همراه نوشته شده از طریق ریک استیو است اگر شما هم موافق سفر بدون تلفن همراه هستید ، پس می توانید تنها به استفاده از تلفن عمومی و رایانه عادت کنید. شما می توانید تماس های تلفنی خود را از طریق هتل ، تلفن های عمومی و تلفن مغازه ها انجام دهید . با استفاده از تلفن های اتاق هتل تان و از طریق کارت تلفن ، شما می توانید به خوبی تماس های بین المللی و محلی با قیمتی ارزان و مناسب داشته باشید و مهم تر که سفر بدون استفاده از تلفن همراه را تجربه کنید. شما می توانید از کارت تلفن (توضیحات بیشتر در ادامه) استفاده کنید؛ در غیر اینصورت ، آن ها می توانند به صورت کاملا قانونی هزینه گزافی بابت تماس ها از شما بگیرند.

سفر بدون استفاده از تلفن همراه ، در سفر استفاده از موبایل ممنوع

تلفن های ثابت

برخی هتل ها شارژهای رایگان برای تماس های محلی قرار دادند، همچنین (تلفن های رایگان) برای تماس های راه دور و بین المللی، نیز در اختیار شما می باشد . اما قبل از هر شماره گیری، حتما نرخ تماس را بپرسید. از آنجا که شما برای تماس های دریافتی شارژ پرداخت نکرده اید، بهتر است که یک نفر از ایالات متحده آمریکا با تلفن اتاق شما تماس بگیرد ، انجام راه بهتر از آن است که شخصی از اطراف بخواهد این کار را انجام دهد. توجه داشته باشید که در مدل های کوچکتر B&B ، در اغلب اقامت ها شما در هر اتاق تلفن ثابت ندارید. در حالی که تلفن های عمومی، در فهرست گونه های در حال انقراض قرار گرفته است؛ اما شما هنوز هم غرفه تلفن های عمومی را در بانک ها ، دفاتر پستی و ایستگاه های قطار خواهید دید. پرداخت های تلفن ها به صورت کلی، با دستورالعمل های چند زبانه انجام می شود. بیشتر تلفن های عمومی در اروپا با کارت تلفن، قابل استفاده هستند و به شما کمک میکنند تا سفر بدون تلفن همراه داشتخ باشید. در حالی که برخی تلفن های کارتی، سکه را نیز قبول می کنن ، اما بیشتر مردم از آن استفاده نمی کنند ؛ چرا که در حالت استفاده از کارت اگر تماس شما دچار مشکل شود، شما می توانید با فشار دادن دکمه (پیگیری تماس) به جای ضربه به حلق آویز تلفن، بدون این که از شما اعتباری کم شود، مجدد تماس برقرار کنید ؛ اما با سکه، اعتبار شما سوخت می شود. شما بسکمک از مغازه هارا می بینید که تماس های ارزان تری نسبت به منطقه ها دیگر تبلیغ می کنند و این تبلیغات بیشتر مربوط به ایستگاه های قطار است و به سفر بدون تلفن همراه شما کمک میکند. در حالی که مهاجران بخواهند برای تماس به خانه از آن استفاده کنند، پس گردشگران نیز می توانند با استفاده از آن ها تماس های ارزان داشته باشند و سفر بدون استفاده از تلفن همراه داشته باشند. زمانی که شما تماس میگیرید ، وارد صندوق خصوصی خود می شوید و در اخر صورتحساب خودتان را پرداخت می کنید. قبل از برقراری هرگونه تماس به تمامی نرخ ها که مشخص شده است، توجه کنید تا اقامتی بدون استفاده از تلفن همراه را به درستی تجربه کنید. به عنوان مثال قیمت ذکر شده ممکن است واحدی بر حسب دقیقه باشد ، مثال اگر شما تماس 10 دقیقه ای داشته باشید، باید هزینه 10 واحد مشخص شده را بپردازید .

کارت های تلفن

در اروپا از دو نوع کارت تلفن استفاده می شود ، که شما می توانید آن هارا در بیشتر ادارات پست ، روزنامه فروشی ها ، کیوسک های خیابانی ، ایستگاه های قطار و حتی فروشگاه های توتون و تنباکو پیدا کرده و بخرید . کارت های تلفن قابل نصب: این کارت ها که فقط در پرداخت های تلفن ،مورد استفاده قرار می گیرند ؛ در بیشتر کشور ها، به جز بریتانیا، کاملا در دسترس هستند. برای استفاده از این کارت ها برای تماس ، کافی است گوشی تلفن را از قلاب خارج کنید ، کارت را در محلنشان داده شده وارد کنید ، شماره گیری کنید و صبرکنید تا تماس برقرار شود. زمانی که شما در حال صحبت هستید ، دستگاه تلفن اعتبار شمارا نشان می دهد. هرکشور. اروپایی ، کارت تلفن مختص به کشور خود را دارد ؛ بنابراین به عنوان مثال ، کارت تلفن آلمان برای تلفن های اتریش عمل نخواهد کرد. کارت تلفن های بین المللی : این کارت ها به شما اجازه می دهند تا بتوانید تماس های ارزان قیمتی از طریق تقریبا تمامی تلفن ها از جمله تلفن اتاق هتل خود ، از اروپا و امریکا برای یک یا چند دقیقه داشته باشید و سفر بدون استفاده از تلفن همراه را تجربه کنید. شما می توانید کارت تلفن اعتباری را ، از طریق یک شماره تلفن رایگان ، یک پین کد خراشنده و یا فقط یک کد که در یک رسید چاپ شده است که در واقع کد تلفن اعتباری را نمایش می دهد، داشته باشید. اگر پرس و جو های تلفن به زبان انگلیسی نباشد، این راه را ازمایش کنید: ابتدا کد خود، سپس علامت پوند (#) ، شماره تلفن مقصد و مجدداً علامت پوند (#) . این عمل را انجام دهید تا زبان تلفن تغییر کند. شرکت های مخابرات ملی، در برخی کشورها مثل آلمان و بریتانیا، حق بیمه سنگینی برای استفاده از کارت های تلفن پرداخت می کنند،(یعنی شما هزینه زیادی باید پرداخت کنید)، که این عامل باعث از بین رفتن صرفه جویی در این زمینه شده است و سفر بدون تلفن همراه را برای شما سخت میکند. اما شما هنوز هم می توانید ، برای تماس ارزان از تلفن هتل خود استفاده کنید. کافی نت ها و کامپیوترهای عمومی : در اروپا ، پیدا کردن مکانی برای آنلاین بودن بدون دستگاه تلفن ، بسیار سخت است. با این حال تعدادی از هتل ها هستند که یک کامپیوتر عمومی در لابی برای استفاده مهمانان، قرار داده اند تا مسافران اقامتی بدون استفاده از تلفن همراه و استرس داشته باشند. اگر در هتل شما چنین امکاناتی نبود ، به یک کافی نت بروید ، جایی که می توانید از کامپیوتر های عمومی استفاده کنید . حتی در شهرهایی که کافی نت وجود ندارد ، معمولا می توانید از طریق کتابخانه ها ، کتاب فروشی ها ، ادارات پست ، دفاتر توریستی و غیره به دسترسی انلاین ، دست پیدا کنید . برای پیدا کردن نزدیکترین محل دسترسی انلاین ، می توانید از کارمندان هتل خود ، سوال کنید. رایانه های اروپایی ، معمولا از صفحه کلید های غیر امریکایی استفاده می کنند . بیشتر حروف همانند کیبرد مادر هستند، اما تعداد کمی از آنها فرق دارد ، البته بیشتر کلید های فرمان و کلید های اصلی در یک زبان خارجی ، برچسب گذاری می شود. بسکمک از صفحه کلید های اروپایی دارای کلید Alt Gr (جایگزینی گرافیک) ، در سمت راست نوار ابزار کیبرد هستند . برای قرار دادن برخی نمادها اضافی که در برخی کلیدها ظاهر می شوند ، می توانید از این کلید میانبر استفاده کند. حروف اروپایی کیبرد روش های مختلفی برای تبدیل به حروف دیگر کشور ها دارند ، که عبارت اند از :

فرانسوی Alt Gr +0

آلمانی Alt Gr +Q

ایتالیایی Alt Gr +@

اسپانیایی و پرتغالی Alt Gr +2

اگر شما نمی توانید یک کاراکتر خاص مثل @ را در صفحه کلید ، پیدا کنید ، کافی است به سادگی آن را از یک صفحه وب کپی کرده و در پیامی به ایمیل خود قرار دهید . اغلب یک صفحه کلید ساده و یا یک کلیک موس می تواند ، کار یک صفحه کلید خارجی را مانند یک امریکایی انجام دهد . بسکمک از رایانه ها یک کادر کوچک (جعبه) در گوشه پایین سمت راست صفحه نمایش دارند ، که با یک کلیک روی آن می توانید انتخاب کنید که کدام نوع صفحه کلید را ترجیح می دهید . اگر پیروز نشدید از کارمندان بخش ، راهنمایی و کمک بگیرید . شما حتی می توانید از برخی رایانه های عمومی برای تماس های تلفنی استفاده کنید . بسکمک از کافی نت های اروپایی ، میکروفون و ، وب کم روی دستگاههای خود نصب کرده اند ؛ که شما می توانید با یک حساب گوگل یا اسکایپ (روی بیشتر رایانه های عمومی اسکایپ نصب شده است) ، وارد حساب کاربری خود شده و چت کنید .

منبع: همگردی

به "سفر بدون استفاده از تلفن همراه ، در سفر استفاده از موبایل ممنوع" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر بدون استفاده از تلفن همراه ، در سفر استفاده از موبایل ممنوع"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید