شهبازی: هر سه بازی برای ما حکم فینال را دارد

به گزارش وبلاگ بخار و به نقل از فدراسیون فوتبال، سمیه شهبازی در آستانه مسابقات جام ملت ها درباره شرایط ملی پوشان گفت: با توجه به تمریناتی که در این دو روز انجام دادیم، خوشبختانه از لحاظ روحی بازیکنان نشان دادند که به آمادگی نسبی رسیده اند و می خواهند در هر بازی با امتیاز از زمین مسابقه بیرون بیایند.

شهبازی: هر سه بازی برای ما حکم فینال را دارد

مربی تیم ملی بانوان اضافه نمود: بعد از صعود به جام ملت های آسیا، اردوهای آماده سازی تیم را بطور مستمر در حین برگزاری رقابت های لیگ برتر فوتبال بانوان برگزار کردیم و در آخرین اردوی آماده سازی که به مدت 10 روز در کیش برگزار گشت، به مرور تمرینات تاکتیکی و تکنیکی پرداختیم، تا بچه ها به هماهنگی های لازم برسند. باید بگویم روحیه و انگیزه بچه ها بعد از صعود به جام ملت ها خیلی خوب است و بعد از مشخص شدن گروه بندی این مسابقات بازیکنان یکدل و مصمم تر شدند.

وی در ادامه درباره بازی برابر هند گفت: نخستین بازی ما در این مسابقات برابر هند است که از شرایط میزبانی استفاده می کند و پیش از آغاز رقابت ها یک تورنمنت خیلی خوب را پشت سر گذاشته است. شناخت کاملی از این تیم داریم. فیلم بازی آنها را دیدیم و برای بازیکنان آنالیز کردیم. با توجه به اینکه برابر میزبان بازی می کنیم و مطمئناً این تیم هم برای پیروزی به میدان خواهد آمد، اگر بچه ها تمام نکاتی را که در تمرینات انجام داده اند، در زمین مسابقه به اجرا بگذارند، می توانیم امتیاز بازی را بدست بیاوریم.

مربی تیم ملی اضافه نمود: برای هر مسابقه برنامه خاصی داریم. دیدار دوم ما برابر چین است. روی کاغذ سخت ترین بازی ما مقابل این تیم است. هرچند معتقدم هر سه بازی برای ما حکم فینال را دارد. تیم ملی فوتبال بانوان چندین بار برابر چین تایپه به میدان رفته که متأسفانه همیشه بازی برابر این تیم را واگذار کرده است. ولی خوب ما چون هدف مان صعود از گروه است برای هر سه بازی با صددرصد توان مان به میدان می رویم که انشاالله بتوانیم از گروه خود صعود کنیم و باعث سربلندی کشورمان بشویم.

شهبازی در پایان خاطر نشان کرد: به نظرم راستا مناسبی پیش روی فوتبال بانوان ایران باز شده است. هدف اصلی این است که فوتبال بانوان برنامه داشته باشد که خوشبختانه این اتفاق افتاده است، صرف نظر از نتیجه ها ما در دفاع و حمله دیگر مانند گذشته نیستم و با برنامه همه کارها را انجام می دهیم.

به گزارش وبلاگ بخار، مسابقات جام ملت های فوتبال زنان آسیا از فردا پنجشنبه به میزبانی هند آغاز می شود. تیم ملی فوتبال زنان ایران با هدایت مریم ایراندوست برای نخستین بار در این دوره از مسابقات حضور دارد.

این دوره از رقابت ها با حضور 12 تیم در 3 گروه چهار تیمی برگزار می شود و حکم انتخابی مسابقات جام جهانی 2023 استرالیا - نیوزلند را نیز دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شهبازی: هر سه بازی برای ما حکم فینال را دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهبازی: هر سه بازی برای ما حکم فینال را دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید