معرفی دریافت کنندگان نشان لاک پشت پرنده

به گزارش وبلاگ بخار، مراسم پایانی هشتمین دوره اهدای نشان لاک پشت پرنده به صورت مجازی برگزار شد و دریافت کنندگان این نشان معرفی شدند.

معرفی دریافت کنندگان نشان لاک پشت پرنده

به گزارش وبلاگ بخار، مراسم پایانی هشتمین دوره اهدای نشان لاک پشت پرنده امروز (جمعه، 24 مردادماه) به صورت مجازی از طریق صفحه اینستاگرام شهر کتاب مرکزی برگزار گشت.

طی این مراسم شهلا طهماسبی، مترجم و کریم نصر نقاش و تصویرگر به دلیل سال ها فعالیت ارزشمند در حوزه ادبیات کودک و نوجوان نشان های ویژه لاک پشت پرنده را دریافت کردند.

در ادامه این برنامه در بخش یاد کتاب از کتاب پروانه ها و باران نوشته منوچهر انور با نام مستعار شاهد و تصویرگری زمان زمانی یاد و تقدیر شد که از آثار قابل توجه در تاریخ ادبیات کودک و نوجوان ایران است.

سپس نشان های نقره ای هشتمین دوره لاک پشت پرنده از بین 9 نامزد به سمیرا آرامی و معصومه صحبتی برای کتاب شکارگاه عجیب، حمیدرضا شاه آبادی برای کتاب قبرستان عمودی و جمشید خانیان برای کتاب گفت وگوی جادوگر بزرگ با ملکه جزیره رنگ ها اهدا شد.

لاک پشت پرنده فهرستی از کتاب های ادبیات کودک و نوجوان است که با همکاری مشترک مؤسسه شهر کتاب، فصلنامه تخصصی پژوهشنامه ادبیات کودک و نوجوان و گروهی از منتقدان و کارشناسان کودک و نوجوان در پایان هر فصل با هدف راهنمایی پدران و مادران، آموزگاران، مربیان، مروجان و سایر علاقه مندان ادبیات کودک و نوجوان در انتخاب مناسب ترین کتاب های سال برای کتاب خوانی بچه ها و دانش آموزان تهیه می شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "معرفی دریافت کنندگان نشان لاک پشت پرنده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی دریافت کنندگان نشان لاک پشت پرنده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید