منهارت پرفورمنس و معرفی یک ب ام و بسیار دیدنی با رنگ خاص ب ام و MH2 ؛ هیولای ریزنقش و درنده منهارت پرفورمنس منهارت پرفورمنس و معرفی یک هیولای سیاه از باواریا!

به گزارش وبلاگ بخار، منهارت پرفورمنس را می توان تخصصی ترین تیونر غیر رسمی ب ام و دانست که پروژه های متعددی را در این زمینه اجرا و ارائه نموده است.

منهارت پرفورمنس و معرفی یک ب ام و بسیار دیدنی با رنگ خاص ب ام و MH2 ؛ هیولای ریزنقش و درنده منهارت پرفورمنس منهارت پرفورمنس و معرفی یک هیولای سیاه از باواریا!

وبلاگ بخار - منهارت پرفورمنس تیونر برجسته و صاحب سبک آلمانی در یکی از نوترین پروژه های خود سراغ شاسی بلند محبوب ب ام و یعنی اکس5 ام رفته تا یک هیولای آتشین تمام عیار را معرفی کند.

منهارت پرفورمنس را می توان تخصصی ترین تیونر غیر رسمی ب ام و دانست که پروژه های متعددی را در این زمینه اجرا و ارائه نموده است. در قسمت زیر بخشی از آثار هنری منهارت که در گروه خودروی وبلاگ بخار منتشر شده را مشاهده می کنید:

منهارت نام MHX5-700 را برای پروژه خود انتخاب نموده که همزمان کدهایی از مدل خودرو و توانمندی پیشرانه را با خود دارد. این تیونر معمولا کانال مقدار خروجی پیشرانه را در کدنویسی نام پروژه مورد استفاده قرار می دهد.

ب ام و اکس5 ام از پیشرانه 4.4 لیتری توربودوقلو 8 سیلندر استفاده می نماید که برابر با 625 اسب بخار خروجی و 750 نیوتن متر گشتاور دارد. اکنون تغییرات تیونر مقدار خروجی پیشرانه را به 730 اسب بخار و گشتاور را به 900 نیوتن متر ارتقا داده است. این بهبود عملکرد موتور از مسیر تغییرات ئی سی یو، توربوها، مپ و... به دست آمده است. مسیر اگزوز نیز از موتور تا خروجی انتهای خودرو با نمونه استیل جایگزین شده است.

منهارت پرفورمنس

منهارت پرفورمنس از کیت بدنه فیبرکربن برای ب ام و اکس5 ام استفاده نموده که شامل اسپویلر جلو، رکاب جانبی، ورودی هوا در سپر اصلی جلو و جلوپنجره می گردد. در نمای عقب نیز دیفیوزر نو 2 کاناله با خروجی اگزوز دوقلو در طرفین استفاده شده است.

منهارت پرفورمنس در قسمت بالای شیشه عقب نیز یک اسپویلر دو تکه مجذوب کننده را نصب نموده که به راهنمایی بهتر هوای عبوری روی سقف یاری می نماید.

قاب فیبرکربن برای آینه های جانبی، روکش فیبر کربن برای اسپویلر سقف و بعلاوه سراگزوزها از دیگر جزئیات داغ نمای بیرونی این ب ام و محسوب می شوند.

برخلاف بیشتر پروژه های تیونر آلمانی که رنگ طلایی مکمل مشکی می گردد اینجا وظیفه مذکور برعهده رنگ قرمز واقع شده است. رینگ های آلومینیومی با پره های Y شکل نیز در مقدار 23 اینچی نصب شده اند.

سیستم تعلیق نیز بروزرسانی شده تا شاسی بلند هماهنگی بالاتری با تغییرات و فشار پیشرانه روی شاسی داشته باشد.

در فضای داخلی کابین نیز حضور فیبرکربن و قطعات افترمارکت را داریم که فضایی اسپرت و بسیار دیدنی را ایجاد نموده اند.

منبع: عصر ایران

به "منهارت پرفورمنس و معرفی یک ب ام و بسیار دیدنی با رنگ خاص ب ام و MH2 ؛ هیولای ریزنقش و درنده منهارت پرفورمنس منهارت پرفورمنس و معرفی یک هیولای سیاه از باواریا!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منهارت پرفورمنس و معرفی یک ب ام و بسیار دیدنی با رنگ خاص ب ام و MH2 ؛ هیولای ریزنقش و درنده منهارت پرفورمنس منهارت پرفورمنس و معرفی یک هیولای سیاه از باواریا!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید