میدل است آی: همه از بن سلمان ناامید شده اند، چشم انداز 2020 برای عربستان تیره و تار است

به گزارش وبلاگ بخار، یک رسانه انگلیسی با اشاره به شکست ها و ناکامی های پیاپی عربستان، تاکید نمود چشم انداز سال آینده میلادی(2020 میلادی) تیره و تار به نظر می رسد.

میدل است آی: همه از بن سلمان ناامید شده اند، چشم انداز 2020 برای عربستان تیره و تار است

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ بخار، پایگاه خبری تحلیلی میدل ایست آی در تحلیلی نوشت : در آستانه سال 2020، بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی، شهروندان خودش، قدرت های منطقه و حتی جامعه بین المللی را از خود ناامید نموده است.

این رسانه اضافه نمود : در بحبوحه سرکوب های داخلی و شکست های خارجی، چشم انداز سال آیندهِ میلادی برای عربستان سعودی تیره و تار به نظر می رسد.

در این تحلیل آمده است اگر پیروزی را با دستاورد ها می سنجند، آنگاه عربستان سعودی، تحت رهبری محمد بن سلمان در خلال یک سال گذشته، هرچه عمیق تر، گرفتار مسائل عدیده شده است.

این رسانه آورده است : صحنه داخلی عربستان سعودی مملو از تناقضات موجود میان اصلاحات و سرکوبگری است. به لحاظ منطقه ای، میادین نفتی عربستان سعودی با دو حمله شدید روبرو شد که فراوری نفت آن میادین را فلج کرد.

میدل ایست ای اضافه نمود : علاوه بر این، برقراری آشتی مجدد با قطر، همسایه عربستان سعودی نیز یک پروژه عقیم بود که حتی پیش از آن که شروع گردد، متوقف شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "میدل است آی: همه از بن سلمان ناامید شده اند، چشم انداز 2020 برای عربستان تیره و تار است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میدل است آی: همه از بن سلمان ناامید شده اند، چشم انداز 2020 برای عربستان تیره و تار است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید