ورود غیرقانونی عده ای معلوم الحال به حرم حضرت معصومه ، درهای حرم مجدد بسته شد

به گزارش وبلاگ بخار، پس از اعلام بسته شدن درب های حرم مطهر به روی زائران، عده ای افراد به صورت غیرمجاز توانستند وارد حرم مطهر شوند که این افراد توسط خادمان به خارج از حرم هدایت شده و درب های حرم مطهر طبق تصمیمات اتخاذ شده بسته شد.

ورود غیرقانونی عده ای معلوم الحال به حرم حضرت معصومه ، درهای حرم مجدد بسته شد

به گزارش وبلاگ بخار به نقل از فارس، در پی شیوع بیماری کرونا استاندار قم و تولیت های حرم حضرت معصومه(س) و مسجد مقدس جمکران در نامه ای مشترک اعلام کردند که درب این دو مکان مقدس تا اطلاع ثانوی به روی زائران بسته خواهد بود.

این گزارش حاکی است با وجود تصمیم قانونی اتخاذ شده و دستور تولیت حرم حضرت معصومه(س) مبنی بر بسته شدن درب های حرم عده ای اندک از افراد معلوم الحال با تجمع در مقابل درب ساعت حرم مطهر، اقدام به شکستن بخشی از درب کرده و حریم آستان مقدس را شکستند.

  • جزئیات اقدام حرمت شکنانه عده ای پس از بسته شدن درهای حرم حضرت معصومه | بخشی از در ورودی حرم را شکستند

در ادامه حرکت های این عده که سعی داشتند از احساسات پاک مردمی استفاده کنند، برخی از آنها پیروز به بازکردن یکی از درب های حرم از سمت صحن جوادالائمه شده و وارد حرم مطهر شدند.

پس از ورود این افراد به حرم مطهر(س) جمعیت توسط خدام متفرق شده و درب حرم مطهر بار دیگر بسته شد.

پیش از این هم در ابتدای شیوع بیماری کرونا فیلمی در فضای مجازی از افراد منتسب به جریان شیعه انگلیسی منتشر شده بود که در این ویدئو فردی با وجود هشدارهای بهداشتی داده شده اقدام به لیسیدن ضریح مطهر می کرد.

انتشار برخی فیلم ها در فضای مجازی نشان می دهد این افراد به صورت هماهنگ شده قصد داشتند که از این جریان سوء استفاده کنند که تلاش آنها با عدم همراهی مردم نتیجه ای نداشت.

گزارش فارس حاکی است اقدام هتاکانه این افراد از سوی اقشار مختلف مردم قم محکوم شده و مردم قم خواهان برخورد قاطع دستگاه قضایی با این افراد هستند.

منبع: همشهری آنلاین

به "ورود غیرقانونی عده ای معلوم الحال به حرم حضرت معصومه ، درهای حرم مجدد بسته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود غیرقانونی عده ای معلوم الحال به حرم حضرت معصومه ، درهای حرم مجدد بسته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید