اتفاق مثبت به سود تیم ملی فوتسال و لیگ برتر

به گزارش وبلاگ بخار، با تعویق مسابقات مقدماتی و نهایی جام ملت های فوتسال آسیا فرصت خوبی برای تیم ملی و تیم های باشگاهی فراهم شده است.

اتفاق مثبت به سود تیم ملی فوتسال و لیگ برتر

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ بخار، کنفدراسیون فوتبال آسیا آخرین تغییرات ایجاد شده در مسابقات قهرمانی این قاره را در بخش های مختلف اعلام نمود و با پیشنهاد کمیته فوتسال AFC و پذیرش کمیته اجرایی، مسابقات مقدماتی فوتسال قهرمانی آسیا که قرار بود 13 تا 24 اکتبر 2021 (از 21 مهر تا 2 آبان) برگزار گردد، به 1 تا 15 اپریل 2022 (12 تا 26 فروردین 1401) موکول شد.

بعلاوه مرحله نهایی این مسابقات که قرار بود 16 تا 27 فوریه 2022 (27 بهمن تا 8 اسفند 1400) به میزبانی کویت برگزار گردد، به 25 سپتامبر تا 20 اکتبر 2022 (3 تا 28 مهر 1401) موکول شد.

با لغو این مسابقات هم برنامه فشرده تیم ملی و هم برنامه لیگ برتر دچار تغییراتی خواهد شد.

پیش از این قرار بود تیم ملی پس از جام جهانی بلافاصله در مسابقات مقدماتی آسیا شرکت کند که لغو این بازی ها باعث شد تا تیم ملی پس از بازگشت از جام جهانی فرصت استراحت کافی داشته باشد.

از سوی دیگر برگزاری مرحله نهایی این رقابت ها در بهمن و اسفند سال جاری هم باعث فشردگی برنامه های تیم ملی شده بود که این رقابت ها هم به تعویق افتاد. بعلاوه با این اتفاق فرصت برای برگزاری بهتر و با کیفیت تر لیگ برتر هم فراهم است و احتیاجی نیست پس از بازی های جام جهانی مسابقات به علت حضور تیم ملی در دو تورنمنت تعطیل یا فشرده برگزار گردد که این اتفاق هم خبری خوب برای تیم های باشگاهی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اتفاق مثبت به سود تیم ملی فوتسال و لیگ برتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتفاق مثبت به سود تیم ملی فوتسال و لیگ برتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید