استاندار کرمان کناره گیری کرد

به گزارش وبلاگ بخار، استاندار کرمان که به تازگی از سوی وزیر کشور ابقا شده بود، در واکنش به بعضی خبرها مبنی بر استعفایش و احتمال معرفی استاندار نو گفت: تا روزی که دولت جانشین مرا معین کند باانگیزه و پرقدرت کار می کنم و این روزها هم اولویت ما سیل و مدیریت بحران است.

استاندار کرمان کناره گیری کرد

به گزارش ایسنا، علی زینی وند پیش از طهر امروز 26 دی ماه در جمع وبلاگ بخار درباره خبر اعلام استعفایش به وسیله نماینده مردم سیرجان و بردسیر در خانه ملت گفت: این موضوع را از آقای حسن پور که اعلام نموده است بپرسید.

وی ادامه داد: تا به امروز چند بار از وزیر کشور درخواست نموده ام که جانشینم را معرفی کند و معاون اول رییس جمهور هم که اخیرا برای بازدید از منطقه ها سیل زده به کرمان آمده بود متقاعد کردم که ایشان هم معین جانشین مرا تسریع کند.

استاندار کرمان اضافه کرد: در گفت و گوی بیش از 30 دقیقه ای با معاون اول رییس جمهور در سفر اخیر به استان، ایشان اصرار داشت که محکم کار خود را ادامه دهم و به حواشی توجهی نکنم اما من ایشان را متقاعد کردم که در معین جانشین تسریع کند.

وی ادامه داد: البته به هرحال دولت هم فرایندی در جابه جایی مدیران دارد و به زمان احتیاج هست که استاندار نو کرمان را معرفی کند و تا فرارسیدن آن موقع، از تک تک لحظه ها برای خدمت به مردم استفاده می کنم.

زینی وند اعلام کرد: اولویت ما اکنون مدیریت بحران و سیل است و در این زمینه اجازه ندادم خللی در امور مردم ایجاد گردد.

وی با اشاره به انتصابش به عنوان استاندار کرمان در دولت قبل مطرح نمود: باوجود اینکه در ماه های پایانی دولت قبل در استان کرمان مشغول شدم؛ در آن ماه های پایانی دولت قبل و در ماه های ابتدایی دولت مستقر، اگر انصاف باشد و قضاوت گردد، نگذاشتم امور مردم و استان بخوابد.

استاندار کرمان مدیریت سیل اخیر را یکی از پیروز ترین مدیریت ها دانست و اظهار کرد: با اطمینان می گویم پیروز ترین مدیریت را در سیل اخیر (در استان) داشتیم و با انگیزه بالا نگذاشتیم امور استان راکد بماند.

وی در ادامه به جابجایی مدیران استان نیز گفت: در جابه جایی پست های استان (مدیران) جمعبندی صورت گرفت و مدیران مهمی از جمله آموزش و پرورش و جهاد کشاورزی (امروز) تغییر کردند؛ تغییر مدیران اقتصاد و دارایی و راهداری استان را نیز نهایی کردیم، تغییرات بعضی دستگاه های خدمات رسان نیز در حال نهایی شدن است.

زینی وند در ادامه از با انگیزه بودنش سخن گفت و اضافه کرد: می توانم بگویم از یک استاندار تازه منصوب شده با قدرت و انگیزه بیشتری فعال بودم و اکنون نیز تا روزی که دولت جانشین مرا معرفی کند با قدرت امور را پیگیری و مدیریت می کنم زیرا هرلحظه خدمت برای مردم را فرصت و غنیمت می دانم و یک ساعت از این فرصت نیز غافل نمی شوم.

استاندار کرمان در پاسخ به پرسشی که بعضی در فضای رسانه ای مدعی شده بودند شما دنبال ماندن در این مسئولیت هستید، تاکید نمود: هیچ جا، نه در دولت قبل و نه در این دولت تا به امروز دنبال مسئولیت نبوده ام و در هر دو دولت با اصرار مسئولیت پذیرفتم اما در این خصوص بعضی رسانه ها به صورت غیرواقعی مطالبی را به افکار عمومی منتقل کردند.

به گزارش وبلاگ بخار، خبرهایی از قول شهباز حسن پور رییس مجمع نمایندگان استان کرمان مبنی بر استعفای استاندار کرمان و معرفی استاندار نو طی روزهای آینده منتشر شده بود. زینی وند تنها استاندار دولت حسن روحانی است که در دولت رئیسی هم ابقا شد او حدود چهل روز پیش از وزیر کشور حکم گرفت.

منبع: فرارو

به "استاندار کرمان کناره گیری کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استاندار کرمان کناره گیری کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید