باران ،مسافر پاییزی استان های گردشگری شمال کشور

به گزارش وبلاگ بخار، خبرنگاران :سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید در بعضی منطقه ها از کاهش دما در نوار شمالی کشور طی آدینه آینده اطلاع داد.

باران ،مسافر پاییزی استان های گردشگری شمال کشور

به گزارش تسنیم، بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی از امروز تا روز پنجشنبه در بیشتر منطقه ها کشور جو آرام و پایداری مستقر می گردد، وزش باد در شرق و شمال شرق کاهش یافته و در سواحل دریای خزر روند افزایش نسبی دما حاکم می گردد.

پنجشنبه در ارتفاعات البرز مرکزی ارتفاعات استان های هرمزگان، جنوب سیستان و بلوچستان و کرمان در ساعات بعدازظهر افزایش ابر و رگبار پراکنده گاهی همراه با رعدوبرق و وزش باد شدید پیش بینی شده است.

روز آدینه با گذر موج تراز میانی از شمال شرق کشور در گلستان، خراسان شمالی، شرق مازندران و ارتفاعات البرز واقع در شرق تهران و سمنان ابرناکی و بارش باران همراه رعدوبرق، وزش باد و کاهش نسبی دما پیش بینی می گردد و ساعات بعدازظهر در ارتفاعات شمال هرمزگان، جنوب کرمان و سیستان و بلوچستان نیز افزایش ابر، رگبار، رعدوبرق و وزش باد شدید انتظار می رود.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی شنبه هفته آینده بارش و وزش باد در شرق مازندران، گلستان، خراسان شمالی و ارتفاعات البرز واقع در شرق تهران و سمنان ادامه خواهد داشت.

یکشنبه آینده بارش ها در نوار شمالی کشور کاهش یافته و ساعات بعدازظهر در ارتفاعات جنوب کرمان و شمال هرمزگان افزایش ابر و رگبار پیش بینی شده است.آسمان تهران امروز صاف همراه با غبار محلی در بعضی ساعات همراه با وزش باد شدید پیش بینی شده است. بیشینه و کمینه دمای مرکز طی امروز 32 و 19 درجه خواهد بود.

منبع: توریسم آنلاین

به "باران ،مسافر پاییزی استان های گردشگری شمال کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باران ،مسافر پاییزی استان های گردشگری شمال کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید