با ریتم برف پاک کن و دراماتورژ در تماشاخانه استاد انتظامی

به گزارش وبلاگ بخار، تهران (پانا) - نمایش های دراماتورژ با طراحی و کارگردانی محمد نژاد و با ریتم برف پاک کن با طراحی و کارگردانی محمد زیکساری از یکم اسفند 1400 در تماشاخانه استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران روی صحنه می فرایند.

با ریتم برف پاک کن و دراماتورژ در تماشاخانه استاد انتظامی

به گزارش روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، نمایش دراماتورژ نوشته سهند خیرآبادی و با طراحی، کارگردانی محمد نژاد از یکم اسفند 1400 ساعت 19 در تماشاخانه استاد انتظامی روی صحنه می رود.

در توضیح این نمایش آمده است: هر دوئلی یه بازنده داره. ولی این جا فرق داره، بازی برد برده... زن و مردی که می خواهند بازیگر، نویسنده و کارگردان نمایش باشند. اما...

امیر قالیچی، مجری طرح این نمایش است. دلارام ترکی و محمد نژاد در این اثر ایفای نقش می کنند و مجتبی پیرزاده نیز راویتگر این نمایش است.

دیگر عوامل نمایش دراماتورژ عبارتند از:

طراحان نور: رهی علی بالایی و فرشاد نصیری، طراح لباس: نیکناز احمدزاده، طراح گرافیک: حسین اناری، مشاور طراح صحنه: میلاد ابراهیمی، عکاس: نرگس ذاکری، مشاوران پروژه: حسین مهرزاد- محمد برزویی وحسین اناری، مدیراجرا: مهدی مختاری، دستیار کارگردان و منشی صحنه: نازنین علیزاده، مدیران صحنه: دانیال بیرانوند و پارسا اسماعیلی.

همچنین نمایش با ریتم برف پاک کن نوشته میلاد اخگر و با طراحی، کارگردانی و بازی محمد زیکساری از یکم اسفند 1400 ساعت 20:30 در تماشاخانه استاد انتظامی میزبان علاقمندان هنرهای نمایشی خواهد بود.

این نمایش داستان و خاطرات رمانتیک و عاشقانه یک نوازنده دهه پنجاه است که از وقایع تلخ و شیرین و رویدادهای خودش سخن می راند و ارتباط آن ها را در بستری از نوستالژی موسیقی دهه پنجاه بیان می کند. او ضمن بازگو کردن خاطرات خود مخاطب را با موسیقی آن روزگار نیز آشنا می کند.

گفتنی است وحید سلیمی به عنوان برنامه ریز، فرنوش نادرپور در گروه کارگردانی، صادق شاملو به عنوان طراح پوستر و رضا جنگی نیز در طراحی تیزر، نمایش با ریتم برف پاک کن را همراهی می کنند.

این دو نمایش از یکم تا 24 اسفند هر روز (به جز شنبه ها) اجرا می شوند و علاقمندان برای تهیه بلیت می توانند به سایت تیوال www.tiwall.com مراجعه کنند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "با ریتم برف پاک کن و دراماتورژ در تماشاخانه استاد انتظامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با ریتم برف پاک کن و دراماتورژ در تماشاخانه استاد انتظامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید