خبرنگاران، مفتخر به کسب تندیس برتر حمایت از حقوق مصرف کنندگان در سال 97

به گزارش وبلاگ بخار، مجموعه مسافرتی خبرنگاران، مفتخر به کسب تندیس برتر حمایت از حقوق مصرف کنندگان

در هجدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان که در سال 97 برگزار گردید، شرکت مسافرتی خبرنگاران مفتخر به کسب تندیس برتر حمایت از حقوق مصرف کنندگان در سال 97 نیز شد. سازمان حمایت از مصرف کنندگان همه ساله همایشی با همین عنوان برگزار می نماید و به شرکت هایی که در زمینه رعایت حقوق مصرف کنندگان امتیاز مورد نظر را کسب کرده باشند، گواهینامه و تندیس اعطا می نماید.

خبرنگاران، مفتخر به کسب تندیس برتر حمایت از حقوق مصرف کنندگان در سال 97

تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان وبلاگ بخار در سال 97

مجموعه وبلاگ بخار به عنوان یکی از پیشتازان حوزه گردشگری کشور مفتخر است که توانسته در این همایش تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان را دریافت کند.

مراسم اعطای تندیس حقوق مصرف کنندگان به شرکت وبلاگ بخار

همایش حمایت از حقوق مصرف کننده، از سال 1380 اقدام به برگزاری همایش هایی در این زمینه نموده است. این انجمن گامی مثبت و سازنده در ایران است که سیاست ها و خط مشی های مختلفی را دنبال می نماید و به برنامه ها و مقررات مربوط به حقوق مصرف کنندگان در میان شرکت های مختلف اهمیت ویژه ای می دهد. در واقع هدف این انجمن اجرای سیاست و برنامه های حمایت از حقوق مصرف کنندگان است و هر سال هم گواهینامه ای به برترین شرکت ها در این زمینه اهدا می نماید.

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی وبلاگ بخار در طول فعالیت 18 ساله خود در زمینه گردشگری ارائه خدمات با کیفیت و جلب رضایت مشتریان را جز مهمترین اهداف خود دانسته و همیشه در تحقق آن تمامی کوشش خود را نموده است.

تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان وبلاگ بخار در سال 96

هدف از برگزاری همایش حمایت از حقوق مصرف کنندگان و اعطای گواهینامه

هدف از اعطای گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان، افزایش انگیزه و حساسیت در تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات برای رعایت حقوق مصرف کنندگان، افزایش اعتماد و ترغیب مصرف کنندگان به استفاده از کالاها و خدمات واحدهای دارای گواهینامه و تندیس، افزایش رقابت سازنده بین تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات در جهت ارائه محصولات کیفی، کوشش در جهت ارائه محصولات کیفی، کوشش در جهت برقراری قیمت عادلانه، تحویل به موقع و ارائه مطلوب خدمات پس از فروش و تشویق مصرف کنندگان به استفاده از کالای دارای نشان ملی استاندارد می باشد.

منبع: الی گشت

به "خبرنگاران، مفتخر به کسب تندیس برتر حمایت از حقوق مصرف کنندگان در سال 97" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران، مفتخر به کسب تندیس برتر حمایت از حقوق مصرف کنندگان در سال 97"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید