خودروهای برند معتبر و قدرتمند کادیلاک چقدر قابل اطمینان هستند؟ ، عکس

به گزارش وبلاگ بخار، در سال های اخیر، بخش خودروهای لوکس به جایگاه جدیدی رسیده است. علاوه بر برندهای جدیدتر که در رتبه های بالاتری قرار گرفته اند، برندهای موجود مانند مرسدس بنز و کادیلاک همچنان مرزهای لوکس بودن را جابجا نموده اند.

خودروهای برند معتبر و قدرتمند کادیلاک چقدر قابل اطمینان هستند؟ ، عکس

امیرمسعود عابدین: خودروهای لوکس، چه یک سدان یا یک SUV، گران تر از بیشتر خودروهای تازه هستند و همین امر باعث می گردد تا اندازه اطمینانی که این خودروها ارائه می نمایند، موضوعی حیاتی در هنگام خرید در نظر گرفته گردد. خوشبختانه، بسیاری از برندهای خودروهای لوکس، معروفیت خوبی برای ساخت خودروهای قابل اعتماد دارند؛ اما بعضی از آنها نسبت به سایرین، ضعیف تر عمل می نمایند.

در اینجا قصد داریم تا نگاهی دقیق تر به برندهای خودروهای لوکس و نحوه رتبه بندی آنها در برابر یکدیگر از نظر قابلیت اعتماد و اطمینان بیندازیم.

کادیلاک، با 196 مشکل در هر 100 خودروی فراوری شده

در کنار کرایسلر، کادیلاک یکی از معتبرترین برندهای خودروهای لوکس آمریکایی است. در سال 2024، کادیلاک ده مدل مختلف را ارائه می دهد که پنج مدل آنها SUV و پنج مدل دیگر سدان هستند.

سدان CT4 که کوچک ترین و مقرون به صرفه ترین مدل این شرکت در سال 2024 است، در صدر نام تجاری کادیلاک از نظر قابلیت اطمینان کلی واقع شده است. این مدل، یک رقیب واقعی در بخش سدان های لوکس است.

امتیاز عالی 83/100 مدل اسکلید نشان می دهد که این برند چقدر قابل اعتماد شده است. همه مدل های کادیلاک که موسسه J.D Power تا کنون رتبه بندی نموده است، در رده بزرگ قرار می گیرند و جای تعجب نیست که این برند در رتبه بندی بالایی در مطالعه قابلیت اطمینان خودرو در سال 2024 قرار بگیرد.

در اینجا، بعضی مسائل رایج کادیلاک اسکالید آورده شده است:

  • دستگیره درها (داخلی و خارجی) به راحتی می شنمایند
  • عملکرد نامنظم گیج های پنل اینسترومنت (کیلومترشمار)
  • سنسور موقعیت فرمان
  • سنسور سطح سوخت
  • خرابی پمپ بنزین
  • چراغ های روشنایی در روز مستعد فرسودگی هستند

جهت مشاهده فهرست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه فهرست قیمت روز خودرو در وبلاگ بخار مراجعه کنید.

227227

منبع: خبرآنلاین

به "خودروهای برند معتبر و قدرتمند کادیلاک چقدر قابل اطمینان هستند؟ ، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خودروهای برند معتبر و قدرتمند کادیلاک چقدر قابل اطمینان هستند؟ ، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید