صدرنشینی موقت میلان با پیروزی مقابل تورینو، صعود چلسی به یک چهارم نهایی لیگ کاپ

به گزارش وبلاگ بخار، خبرگزاری خبرنگاران- روسونری که در شبی که چندان خوب بازی نکرده و موقعیت های زیادی نداشت، در همان دقایق ابتدایی به وسیله اولیویه ژیرو به گل رسید تا با یک بازی بیشتر از ناپولی، در صدر جدول سری آ قرار بگیرد.

صدرنشینی موقت میلان با پیروزی مقابل تورینو، صعود چلسی به یک چهارم نهایی لیگ کاپ

به گزارش وبلاگ بخار، میلان خیلی زود یک گل زد و بدون اشتباه بازی را اداره کرد. تیم پیولی همانند 2-3 هفته اخیر نمایش مقتدرانه ای ارائه نداد اما بازهم با 3 امتیاز از زمین خارج شد تا حالا مدعی شماره یک اسکودتو به حساب آید. تورینو نتوانست خیلی میلان را اذیت کند و تیم یوریچ خیلی دیر و در دقایقی سرانجامی چند فرصت خوب گلزنی ایجاد کرد که با واکنش های تاتاروشانو این موقعیت ها خنثی شد. البته میلان نیز فرصت های زیادی روی دروازه تورینو نداشت.

میلان بازی را بهتر آغاز نموده و در نهایت در دقیقه 14 پیروز شد دروازه تورینو را باز کند. ارسال کرنر از سمت راست با اثرگذاری کرونیچ همراه شد و در دهانه دروازه این اولیویه ژیرو بود که با ضربه ای دقیق پیروز شد دروازه تورینو را باز کند. در دقیقه 20 ساندرو تونالی با ضربه ای والی دروازه تورینو را تهدید کرد، اما شوت او دقیق نبود و راهی به سمت دروازه پیدا نکرد. دقایقی بعد کالولو با حرکتی تماشایی در محوطه جریمه میلان صاحب فرصت شد، اما تعلل این بازیکن باعث شد مدافعان حریف توپ را دور نمایند. در اواخر نیمه اول و روی ارسال ساندرو تونالی بود که میلان باز هم صاحب فرصت گلزنی شد، اما ضربه سر کرونیچ دقیق نبود و در نهایت روسونری با تکیه بر همان یک گل رجحان راهی رختکن شد.

در دقایق ابتدایی نیمه دوم آندره بلوتی با نفوذ به پشت محوطه میلان فرصت خوبی برای زدن گل تساوی داشت، اما او اینقدر ضبر کرد که سیمون کیائر از راه رسیده و جلو ضربه زدن این مهاجم ایتالیایی را گرفت. در دقیقه 72 و روی ارسال تئو هرناندز بود که میلان فرصت خوبی برای زدن گل دوم داشت، اما دخالت بی جای ژیرو فرصت ضربه زدن از اسماعیل بن ناصر را گرفت و این فرصت خوب به راحتی از دست رفت. دقایقی بعد تورینو موقعیت مناسبی برای زدن گل تساوی داشت، اما ضربه تاتاروسانو را سانابریا به خوبی مهار کرد و در ادامه نیز سیمون کیائر دروازه را نجات داد. در ادامه اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و میلان با همان تک گل اولیویه ژیرو به پیروزی دست یافت.

- چلسی و ساوتهمپتون در چارچوب دور چهارم لیگ کاپ انگلیس مقابل هم قرار گرفتند. چلسی در سرانجام توانست حریفش را در ضربات پنالتی شکست دهد تا مجوز حضور در مرحله نیمه نهایی را کسب کند. چلسی توانست با سناریویی که به شکلی عجیب در بازی قبل این تیم در لیگ کاپ هم رقم خورده بود، ساوتهمپتون را شکست دهد و به مرحله بعدی این تورنمنت صعود کند.

چلسی در بازی مرحله قبل مقابل استون ویلا ابتدا از حریف پیش افتاد، گل تساوی را دریافت کرد، بازی به ضربات پنالتی کشیده شد و ریس جیمز پنالتی آخر را به گل تبدیل کرد تا آبی ها در نهایت حریفشان را با نتیجه 4-3 در ضربات پنالتی شکست دهند؛ دقیقا همین سناریو در بازی امشب مقابل ساوتهمپتون هم تکرار شد و البته که باز هم کپا آریزابالاگا در دروازه تیم توخل قرار داشت.

چلسی 1-0 ساوتهمپتون؛ کای هاورتس (44): کرنر ارسالی حکیم زیاش با ضربه سر هاورتس وارد دروازه فورستر شد.

چلسی 1-1 ساوتهمپتون؛ چه آدامز (47): واکر پیترز از سمت راست آغاز به حرکت کرد و به داخل محوطه جریمه زد، ضربه او از میان پاهای کپا رد شد و مقابل دروازه خالی به آدامز رسید تا او گلزنی کند.

منبع: خبرگزاری آریا

به "صدرنشینی موقت میلان با پیروزی مقابل تورینو، صعود چلسی به یک چهارم نهایی لیگ کاپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدرنشینی موقت میلان با پیروزی مقابل تورینو، صعود چلسی به یک چهارم نهایی لیگ کاپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید