قابلیت تماس به توییتر اضافه می گردد

به گزارش وبلاگ بخار، فارس نوشت: مدیر توییتر اعلام نموده که به زودی امکان تماس و ارسال پیغام های رمزگذاری شده را به کاربران خواهد داد.

قابلیت تماس به توییتر اضافه می گردد

ایلان ماسک، مدیر اجرایی توییتر روز سه شنبه جزئیاتی را درباره ویژگی های نو از جمله افزودن تماس ها و پیغام های رمزگذاری شده به این پلتفرم خاطرنشان کرد.

مدیر توئیتر سال گذشته، برنامه هایی را برای این شبکه اجتماعی معرفی کرد که به گفته او دارای ویژگی هایی مانند پیغام های مستقیم رمزگذاری شده، توییت های طولانی و پرداخت هزینه خواهد بود.

این شرکت در پی ریزش تعداد سرمایه گذاران تبلیغاتی دست به پولی کردن بعضی از خدمات خود زده تا از این طریق هزینه ها را جبران کند.

ایلان ماسک روز سه شنبه در توئیتی گفت: به زودی تماس صوتی و تصویری در این پلتفرم ارائه می گردد، بنابراین می توانید بدون دادن شماره تلفن خود با مردم در هر نقطه از دنیا صحبت کنید.

وی گفت از چهارشنبه نسخه ای از پیغام های مستقیم رمزگذاری شده در دسترس خواهد بود، اما نگفت که آیا تماس ها رمزگذاری خواهند شد یا خیر.

توئیتر این هفته خاطرنشان کرد که با حذف و بایگانی حساب هایی که چندین سال غیرفعال بوده اند، روند پاکسازی را شروع خواهد نمود.

رکود مالی در آمریکا و مسائل شرکت های فناوری، دو مسئله جداناپذیر هستند. ادامه دار شدن این مشکل باعث شد تا شرکت های فناوری از جمله توئیتر دست به اخراج های گسترده ای بزنند تا از این طریق هزینه های خود را جبران نمایند. عده ای این اقدامات ماسک را کوشش برای نابودی این شبکه اجتماعی می دانند.

از طرف دیگر اخیرا روی آوردن به سیاست های ارائه خدمات پولی و درآمدزایی از این طریق یکی دیگر از استراتژی های این شرکت ها برای غلبه بر مسائل مالی است.

5858

منبع: خبرآنلاین

به "قابلیت تماس به توییتر اضافه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قابلیت تماس به توییتر اضافه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید