ممنوعیت تردد وسایل نقلیه در جهت های راهپیمایی جاماندگان اربعین اعلام شد

به گزارش وبلاگ بخار، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی این پلیس برای راهپیمایی جاماندگان اربعین در پایتخت را تشریح کرد.

ممنوعیت تردد وسایل نقلیه در جهت های راهپیمایی جاماندگان اربعین اعلام شد

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ بخار، سردار محمدرضا مهماندار درباره تمهیدات ترافیکی در مراسم راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی در پایتخت با اشاره به پیش بینی پنج جهت در این راهپیمایی، اظهار کرد: جهت شماره یک از میدان امام حسین (ع) شروع شده و با عبور از خیابان 17 شهریور، میدان شوش، خیابان فدائیان اسلام، میدان شهرری، نهایتاً به حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) می رسد.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ اضافه کرد: جهت شماره دو از میدان جمهوری اسلامی شروع و در ادامه با عبور از بزرگراه نواب، میدان 9 دی، میدان بهمن، خیابان بعثت، خیابان شهید رجایی، بزرگراه شهید کریمی، چهارراه چشمه علی، خیابان فدائیان و میدان شهرری در نهایت به حرم مطهر عبدالعظیم حسنی (ع) می رسد.

وی توضیح داد: مبدأ جهت شماره سه نیز امام زاده حسن (ع) است که این جهت در ادامه با عبور از خیابان امین الملک، خیابان قزوین، خیابن شیخ محمدی، میدان 9 دی، میدان بهمن، بزرگراه بعثت، خیابان شهید رجایی، میدان ساعی و میدان مدرس، نهایتاً به حرم مطهر عبدالعظیم حسنی (ع) می رسد.

این مقام انتظامی ادامه داد: جهت شماره چهار از باقرشهر شروع شده و در ادامه به خیابان رجائی، پل شهید آوینی، خیابان سلمان فارسی و در انتها به حرم مطهر عبدالعظیم حسنی (ع) می رسد، جهت آخر نیز از جاده ورامین شروع شده، در ادامه به میدان معلم خواهد رسید و بعد از پیمودن مسافتی از سمت سه راه ورامین، خیابان فدائیان و شهرری به حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) می رسد.

مهماندار گفت: پلیس راهور تهران بزرگ با تمام استعداد خودرویی و نیروی انسانی خود به منظور خدمت رسانی هر چه بهتر به زائرین عزیز در آماده باش صددرصدی درصد خواهد بود.

رئیس پلیس راهور پایتخت توضیح داد: به همین منظور از ساعت 24 آدینه شب (26 مهر) در محدوده حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) و جهت های پنج گانه ممنوعیت توقف خواهیم داشت و همکاران بنده نسبت به پاکسزی معابر اقدام خواهند کرد، در ضمن از ساعت 6 بامداد روز شنبه (27 مهر؛ اربعین حسینی) ممنوعیت تردد تمام خودرو ها و موتورسیکلت ها را در جهت های پیاده روی و محدوده حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) تا انتها مراسم خواهیم داشت.

وی از تمام رانندگان خواست که نهایت همکاری را با عوامل پلیس راهور برای خدمت رسانی و تسهیل عبور زائران در جهت پیاده روی اربعین حسینی داشته باشند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ممنوعیت تردد وسایل نقلیه در جهت های راهپیمایی جاماندگان اربعین اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممنوعیت تردد وسایل نقلیه در جهت های راهپیمایی جاماندگان اربعین اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید