ویترین غرفه شهرداری تهران در نمایشگاه رسانه های ایران یک موزه کوچک است

به گزارش وبلاگ بخار، خبرگزاری مهر/ براساس آخرین خبرهای بدست آمده، ویترین غرفه شهرداری تهران در نمایشگاه رسانه های ایران یک موزه کوچک است.

ویترین غرفه شهرداری تهران در نمایشگاه رسانه های ایران یک موزه کوچک است

نمایشگاه رسانه های ایران در محل مصلی تهران برپا شده و تا امروز بازدید کنندگان فرصت دارند از آن دیدن کنند. در این نمایشگاه رسانه های مختلف غرفه دارند. ارگان های دولتی و نیمه دولتی که رسانه ای در اختیار دارند یا در حوزه اطلاع رسانی فعالیت می کنند نیز تلاش کرده اند در این برنامه به معرفی فعالیت های خود بپردازند.

در این میان روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری تهران نیز در نمایشگاه شرکت کرده است. بخشی از این غرفه شامل ویترین شیشه ای است که در آن آثاری به نمایش گذاشته و یادآور یک ویترین موزه ای است.

در این محفظه لباس یکی از آتش نشانان در حادثه پلاسکو که سال 95 در گذشته، به نمایش درآمده است.

همچنین صفحاتی از نشریه بلدیه به عنوان نخستین جریده مدیریت شهری نیز در این بخش قابل بازدید است. این نشریه به ارائه گزارش های آماری دقیق نهادها، صورت جلسات شهرداری و ابلاغ اعلانیه ها می پردازد. این نشریه در سال 1300 منتشر شده است. نمونه اعلانیه دیگر نمایش داده شده درباره نرخ مایحتاج عمومی و خدمات شهری در سال 1328 است.

اما شهرداری تهران تعدادی از دوربین های فیلمبرداری و عکاسی روابط عمومی خود را که از سال 52 تا 59 استفاده میشده نیز به نمایش گذاشته است.

نشان سندیکای رفتگران و کارگران شهدای سال 56 و پلاک فلزی نشان رفتگر در سال 1331 بخش دیگر آثار موزه ای و قابل توجه غرفه شهرداری در نمایشگاه رسانه های ایران است.

منبع: همگردی

به "ویترین غرفه شهرداری تهران در نمایشگاه رسانه های ایران یک موزه کوچک است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویترین غرفه شهرداری تهران در نمایشگاه رسانه های ایران یک موزه کوچک است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید