93 داوطلب نمایندگی مجلس یازدهم در گیلان نام نویسی کرده اند

به گزارش وبلاگ بخار، خبرنگاران/گیلان دبیر ستاد انتخابات گیلان گفت: در پنجمین روز از مهلت ثبت نام، 93 داوطلب در رقابت های انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام نهایی کرده اند.

93 داوطلب نمایندگی مجلس یازدهم در گیلان نام نویسی کرده اند

مجید هاشم پور اظهار کرد: همزمان با پنجمین روز ثبت نام از داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی 93 داوطلب نام نویسی نهایی کرده اند که از مجموع این تعداد داوطلب، 88 نفر مرد و پنج نفر زن هستند.

وی ادامه داد: ثبت نام در مراکز حوزه های انتخابیه در محل فرمانداری ها از ساعت 8 تا 18 انجام می شود و این فرایند تا شانزدهم آذرماه جاری ادامه دارد که البته در صورت ضرورت و حسب تشخیص وزیر کشور، فرآیند ثبت نام در این روز، تا ساعت 24 قابل تمدید است.

هاشم پور بیان کرد: به داوطلبان توصیه می کنیم که برای سهولت ثبت نام و اجتناب از هرگونه معطلی هنگام مراجعه، مدارک اعلام شده و لازم از قبیل کارت ملی، شناسنامه، عکس و مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد یا معادل آن را به همراه داشته باشند.

وی از داوطلبان خواست ثبت نام را به روزهای خاتمهی موکول نکنند و ادامه داد: برای هر دوره نمایندگی جهت اعمال تبصره 3 ماده 28 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، یک مقطع تحصیلی مورد قبول است ضمن آنکه همه جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا و رزمندگانی که حداقل شش ماه سابقه حضور در جبهه دارند، از یک مقطع تحصیلی بالاتر برخوردار می شوند.

به گفته دبیر ستاد انتخابات گیلان، حدود 2560 شعبه برای اخذ آرای مردم در 16 شهرستان شامل 11 شهرستان به عنوان مرکز حوزه انتخابیه و پنج شهرستان فرعی پیش بینی شده که در صورت تأیید در هیأت های احرایی، کار اخذ آرای مردم در دوم اسفندماه را انجام می دهند.

به گزارش وبلاگ بخار؛ استان گیلان با 16 شهرستان، دارای 11 حوزه انتخابیه و13 کرسی نمایندگی در خانه ملت است. انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، دوم اسفندماه امسال برگزار می شود. تا خاتمه چهارمین روز 139 داوطلب در گیلان برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس نام نویسی کرده بودند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "93 داوطلب نمایندگی مجلس یازدهم در گیلان نام نویسی کرده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "93 داوطلب نمایندگی مجلس یازدهم در گیلان نام نویسی کرده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید