آماری از تماشاگرها و فروش فیلم های جدید سینما

به گزارش وبلاگ بخار، از میان فیلم های جدید سینماها، مطرب بیشترین و انیمیشن بنیامین کمترین میران فروش و تعداد مخاطب را در دو روز ابتدایی اکران خود ثبت کردند.

آماری از تماشاگرها و فروش فیلم های جدید سینما

به گزارش وبلاگ بخار، از روز چهارشنبه ـ 15 آبان ماه ـ چند فیلم جدید به چرخه اکران سینماها اضافه شدند که در بین آن ها اگر چه دو فیلم کمدی هست، اما مطرب فروش بیشتری داشته است.

طبق آمار سامانه فروش سینمای ایران، در دو روز چهارشنبه و پنج شنبه 15 و 16 آبان ماه فیلم مطرب به کارگردانی مصطفی کیایی که قرار بود از یک هفته قبل یعنی هشتم آبان اکران شود، با 93 هزار و 228 نفر مخاطب یک میلیارد و 572 میلیون و 571 هزار تومان فروش داشته است.

در این فیلم پرویز پرستویی، محسن کیایی، الناز شاکردوست و مهران احمدی بازی کرده اند.

دیگر کمدی جدید سینماها فیلم چشم و گوش بسته به کارگردانی فرزاد موتمن است که امین حیایی، بهرام افشاری، آناهیتا درگاهی، مسعود کرامتی، لیندا کیانی، مانی حقیقی و پوریا پورسرخ در آن بازی کرده اند.

این فیلم پربازیگر در این دو روز 20 هزار و 512 نفر مخاطب داشته و 352 میلیون و 277 هزار تومان فروش هم کسب کرده است.

اما سمفونی نهم جدیدترین ساخته محمدرضا هنرمند بعد از حدود دو دهه دوری از سینما دیگر فیلم تازه اکران شده این روزهای سینماست.

این فیلم با بازی حمید فرخ نژاد، ساره بیات، محمدرضا فروتن، مهرداد صدیقیان، علیرضا کمانی، هدی زین العابدین و پژمان بازغی در دو روز اول اکرانش، میزبان 3 هزار و 583 نفر تماشاگر بوده و 62 میلیون و 869 هزار تومان هم فروش داشته است.

در کنار این سه فیلم، یک اثر مناسب نوجوانان هم روی پرده سینماهاست که هادی حجازی فر، محمد فیلی، متین پاکزاد، متین کرمانی، علیرضا اکبری، علی ذکریایی، زین العابدین تقی پور و بهار نوحیان در آن بازی کرده اند.

منطقه پرواز ممنوع به کارگردانی امیر داسارگر فیلمی ماجراجویانه درباره سه نوجوان است که در حین آماده شدن برای مسابقه ساخت پهپاد دچار ماجراهایی می شوند.

این فیلم در دو روز گذشته سه هزار و 337 نفر مخاطب و 30 میلیون و 875 هزار تومان هم فروش داشته است.

دیگر فیلم ویژه کودک و نوجوان این روزهای سینما انیمیشن بنیامین به کارگردانی محسن عنایتی است که چنگیز جلیلوند، ناصر طهماسب، اکبر منانی، سعید مظفری، مریم شیرزاد، تینا هاشمی و آرزو آفری در آن گویندگی کرده اند.

این انیمیشن که باید منتظر بود تا با استقبال بهتری از سوی مدارس و نیز خانواده ها همراه باشد در دو روز اول اکران، هزار و 159 نفر مخاطب و 14 میلیون و 249 هزار تومان فروش داشته است.

علاوه بر این فیلم ها قرار بود تورنادو به کارگردانی سید جواد هاشمی هم به صورت آزاد از 15 آبان اکران شود ولی این فیلم از امروز جمعه، 17 آبان در سینماها روی پرده می رود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آماری از تماشاگرها و فروش فیلم های جدید سینما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آماری از تماشاگرها و فروش فیلم های جدید سینما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید