اعتراض کارگردان قبله عالم به اصلاحیه های سریال

به گزارش وبلاگ بخار، حامد محمدی کارگردان سریال قبله عالم که در شبکه خانگی عرضه می گردد بیان نمود که اصلاحیه های قسمت های دیده شده اینقدر زیاد است که آنچه پخش شده اثر او و تیم سازنده نیست.

اعتراض کارگردان قبله عالم به اصلاحیه های سریال

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ بخار، حامد محمدی نویسنده و کارگردان قبله عالم در قالب متنی کوتاه نسبت به اصلاحات سه قسمت ابتدایی این مجموعه که در دسترس مخاطبان قرار گرفته است، اعتراض کرد.

در این متن می خوانید:

هموطنان شکیبام

دوست داشتیم با این شرایط پیچیده دنیا و پیچیده تر و تلخ تر کشور عزیزمان که هر روز خبر از دست دادن ناگهانی عزیزانمان را می شنویم، با کمی لبخند به خانه هایتان بیاییم، اما عده ای نهاد ناشناخته و همواره دلسوز، حتی دوست ندارند مردم در این شرایط هم برای لحظه ای کوتاه بخندند.

کوشش کردیم با مذاکره، تبادل نظر، تعامل و دوری از رسانه ای شدن اتفاقات پیش آمده، این سوء تفاهم ها حل گردد یا این اثر تا اطلاع ثانوی منتشر نگردد، اما زورمان به حق طبیعی خودمان و شما نرسید.

شما که غریبه نیستید، اصلاحیه قسمت های پخش شده و پخش نشده به استناد برگه های ممهور و مستند (قابل ارایه به مردم عزیز ایران در هر کجای دنیا) آنقدر زیاد است که متاسفانه آنچه از این سریال پخش شده و پخش نشده اثر ساخته شده به وسیله من و تیم همراه و درجه یک سازنده این اثر نیست و برای احترام به مخاطبین، چنانچه بعدتر این سریال به خانه های شما بیاید، بدون تیتراژ ابتدایی و انتهایی پخش خواهد شد.

ارادتمند تک تک ملت شکیبا و عزیز ایران. حامد محمدی. نویسنده و کارگردان

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اعتراض کارگردان قبله عالم به اصلاحیه های سریال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض کارگردان قبله عالم به اصلاحیه های سریال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید