برگزاری هفته مهر سینمای ایران در سراسر کشور

به گزارش وبلاگ بخار، سازمان سینمایی با همکاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت ، از 6 تا 12 مهرماه ویژه برنامه هفته مهر سینمای ایران برگزار خواهد شد.

برگزاری هفته مهر سینمای ایران در سراسر کشور

هفته مهر سینمای ایران به مناسبت روز ملی سینمای ایران و با هدف تحقق استمرار شادابی و پویایی در محیط روانی سینمای کشور و توجه خاص به مقوله عدالت فرهنگی و هنری در دولت سیزدهم در راستای تکریم سینماگران پیشکسوت، فعالان سینمای ایران در رشته های مختلف و هنرمندان ایثارگر طراحی و پیش بینی شده است.

در هفته مهر سینمای ایران با همکاری و هم فکری نهاد ها و شخصیت های هنری، فعال ترین و برترین سینماگران استانی شناسایی و پس از ارزیابی در مراسمی که به همین مناسبت در مراکز یا شهرستان های منتخب در نظر گرفته شده، از برگزیدگان استانی تجلیل خواهد شد. بعلاوه در این مراسم از برگزیدگان رشته های مختلف از جمله: کارگردانی، بازیگری، فیلم نامه نویسی، تدوین، گریم، صداگذاری، جلوه های ویژه بصری، فیلم برداری، انیمیشن، سینمادار، آکادمی سینمایی، پژوهشگران سینما، تهیه کننده فیلم سینمایی و ... در این برنامه در استان ها قدردانی به عمل می آید.

بر همین اساس، در تهران نیز، آئین هفته مهر سینمای ایران 16 مهر ماه برگزار می گردد. یادآوری می گردد، برنامه هفته مهر سینمای ایران به دبیری دکتر قادر آشنا از 6 تا 12 مهر ماه امسال در تهران و استان های مختلف کشور برگزار خواهد شد ، به ابتکار سازمان سینمایی و با همکاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از 6 تا 12 مهرماه ویژه برنامه هفته مهر سینمای ایران در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

در هفته مهر سینمای ایران با همکاری و هم فکری نهاد ها و شخصیت های هنری، فعال ترین و برترین سینماگران استانی شناسایی و پس از ارزیابی در مراسمی که به همین مناسبت در مراکز یا شهرستان های منتخب در نظر گرفته شده است، از برگزیدگان استانی تجلیل خواهد شد.

از برگزیدگان رشته های مختلف از جمله کارگردانی، بازیگری، فیلمنامه نویسی، تدوین، گریم، صداگذاری، جلوه های ویژه بصری، فیلمبرداری، انیمیشن، سینمادار، آکادمی سینمایی، پژوهشگران سینما، تهیه کننده فیلم سینمایی و … در این برنامه در استان ها قدردانی به عمل می آید.

وبلاگ بخار فرهنگی هنری رادیو تلویزیون

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "برگزاری هفته مهر سینمای ایران در سراسر کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری هفته مهر سینمای ایران در سراسر کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید