حرمت ها بین استراماچونی و استقلال از بین رفت، شرایط سخت شده است

به گزارش وبلاگ بخار، کیانوش رحمتی در تبادل نظر با خبرنگاران در مورد شرایط این روزهای آبی پوشان هم گفت: استقلالی ها می توانستند با این مربی حرفه ای به قهرمانی دست پیدا نمایند اما اتفاقاتی که در طول این یک ماه اخیر افتاد باعث شد هر روز فاصله بیشتری بین استراماچونی و مسئولان استقلال صورت بگیرد و همین مساله باعث جدایی سرمربی ایتالیایی استقلال از جمع آبی پوشان شد.

حرمت ها بین استراماچونی و استقلال از بین رفت، شرایط سخت شده است

وی ادامه داد: کاش همان روز اول که استراماچونی می رفت مطالبات او به حسابش واریز می شد اگر چه استراماچونی تنها بحث رفتنش مسائل اقتصادی نبود و او گله مند از حرف های ضد و نقیضی بود که مسئولان استقلال بر زبان جاری می کردند اما شرایط به گونه ای شد که بین استرا و مدیریت باشگاه اختلاف شدیدی به وجود آمد و امروز و فردا کردن ها باعث رفتن این سرمربی شد.

رحمتی در ادامه گفت: این اواخر آنقدر اختلافات شدید شده بود که آنها رو درروی یکدیگر ایستادند و بیانیه پشت بیانیه صادر کردند، حرمت ها از بین رفته بود و اعتقاد دارم اگر استرا باز می گشت هر دو نمی توانستند با یکدیگر صادق باشند و در یک فضای آرام کارشان را ادامه دهند.

وی در خصوص بحث سرمربیگری در استقلال هم گفت: الان کسی نمی تواند ادعا کند که با آمدنش می تواند به استقلال یاری کند. شرایط برای استقلال سخت شده، طرفداران فقط استراماچونی را قبول دارند آنها حتی در فضای مجازی هم مایل نیستند نه مجیدی و نه مربی دیگری به استقلال بیاید، اگرچه بالاخره این تیم سرمربی می خواهد اما استقلالی که تا چند هفته پیش به کار خود با آرامش ادامه می داد حالا در یک بحران شدید قرار گرفته و ضعف مدیریت در این تیم وضعیتی را به وجود آورده که باید آرزو کنیم آبی پوشان در ادامه فصل عملکرد موفقی داشته باشند.

وی در انتها اعلام نمود: بیشتر از هر کسی در این تیم طرفداران ضرر کردند آنهایی که با تمام وجود تیم شان را تشویق کردند اما متاسفانه کار به جایی رسیده که آنها هم دلسرد شده اند. بنابراین از آنان می خواهم باز هم در این شرایط سخت از تیم شان حمایت نموده تا استقلال بتواند به صندلی واقعی اش بازگردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "حرمت ها بین استراماچونی و استقلال از بین رفت، شرایط سخت شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرمت ها بین استراماچونی و استقلال از بین رفت، شرایط سخت شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید