حمله سارقان مسلح به منزل بازیکن سابق یوونتوس

به گزارش وبلاگ بخار، گروهی از سارقان مسلح به منزل هافبک سابق تیم فوتبال یوونتوس حمله کردند و بخشی از اموال ارزشمند او را ربودند.

حمله سارقان مسلح به منزل بازیکن سابق یوونتوس

به گزارش وبلاگ بخار و به نقل از خبرگزاری رسمی ایتالیا آنسا، شب گذشته (سه شنبه) تعدادی دزد مسلح به سلاح گرم به خانه کلودیو مارکیزیو حمله کردند و مقادیر جواهر و اشیای باارزش را به سرقت بردند.

طبق گزارش آنسا، این دزدان در حالی که مارکیزیو و همسرش در منزل خود در شهر تورین حضور داشتند به آنجا حمله نموده و با تهدید آنها با اسلحه، مجبورشان نموده اند که گاو صندوقی که ارزشمندترین اشیای خانواده در آن نگهداری می شد را باز نمایند.

ظاهراً آنها مقادیری جواهر آلات، وجه نقد و ساعت های قیمتی که مجموع ارزش آنها رقم بالایی بوده است را به سرقت برده اند و اکنون پلیس در حالی آنالیز و تحقیق درباره این ماجر است و دوربین های نظارتی منطقه را هم بازبینی نموده است.

این اتفاق ناگوار در حالی برای مارکیزیو اتفاق افتاده که زمان زیادی از بازگشت او به ایتالیا پس از سرانجام دوران بازیگری اش در زنیت سنت پترزبورگ نمی گذرد. مارکیزیوی 33 ساله اخیراً اعلام بازنشستگی کرد و از احتمال بازگشتش به یوونتوس برای ایفای یک نقش جدید در این باشگاه اطلاع داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حمله سارقان مسلح به منزل بازیکن سابق یوونتوس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله سارقان مسلح به منزل بازیکن سابق یوونتوس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید