سید جلال حسینی تاریخ ساز می شود

به گزارش وبلاگ بخار، تهران (پانا) - سیدجلال حسینی در آستانه شکستن رکورد مسن ترین گلزن تاریخ لیگ برتر قرار گرفته است.

سید جلال حسینی تاریخ ساز می شود

به گزارش خبرورزشی، سهراب بختیاری زاده آخرین چهل ساله فوتبال ایران است که پیروز شد در لیگ حرفه ای دروازه تیمی را باز کند. او 5 مهر 1392 در دیدار مقابل صبای قم با پیراهن استقلال خوزستان گلزنی کرد تا 16 روز پس از تولد چهل سالگی، تیمش را به سه امتیازی حساس برساند و خودش هم مسن ترین گلزن لیگ برتر لقب بگیرد.

حالا کاپیتان پرسپولیس در حالی که روز 13 بهمن شمع چهل سالگی را فوت کرد، پس از شکست در سوپرجام و نیمکت نشینی مقابل نساجی، به استقبال اولین بازی لیگ برتری در دهه پنجم زندگی می رود. حسینی که در رقابت با چهار مدافع مرکزی سرخپوشان، یکی از اولویت های یحیی گل محمدی برای خط دفاعی محسوب می شود، فرصت این را خواهد داشت تا به زودی رکورد سهراب بختیاری زاده را بشکند.

سیدجلال در صورتی که دروازه آلومینیوم اراک را باز کند، با فاصله یک روز کمتر نسبت به بختیاری زاده، جایگاه خود در رتبه دوم مسن ترین گلزن تاریخ لیگ برتر را تثبیت خواهد کرد اما هر گلی که پس از این بازی بزند، او را در فوتبال حرفه ای ایران جاودانه می کند.

به عبارتی اگر بازی پرسپولیس- آلومینیوم تنها یک روز دیرتر برگزار می شد، سیدجلال می توانست با گلزنی مقابل حریف اراکی، به این عنوان جالب دست پیدا کند.

نکته جالب اینکه حسینی فصل گذشته در لیگ برتر 4 گل برای پرسپولیس زده بود اما این فصل هنوز نتوانسته دروازه حریفان را باز کند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "سید جلال حسینی تاریخ ساز می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سید جلال حسینی تاریخ ساز می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید