پدر بیولوژیکی جف بزوس تا 47 سال نمی دانسته که او میلیاردر و بنیانگذار آمازون است!

به گزارش وبلاگ بخار، جف بزوس، یکی از ثروتمندترین مردان دنیا، مؤسس شرکت آمازون و فردی مشهور است. اما موضوع کمتر شناخته شده ای در خصوص ارتباط بیولوژیکی او وجود دارد. بزوس، هرگز با پدر بیولوژیکی خود، تد یورگنسن که صاحب یک مغازه دوچرخه فروشی در استان آریزونا بوده، دیدار نکرده است.

پدر بیولوژیکی جف بزوس تا 47 سال نمی دانسته که او میلیاردر و بنیانگذار آمازون است!

به گزارش روزیاتو، یورگنسن، در بیشتر عمر خود نمی دانسته که بزوس پسر اوست. زمانی که بزوس 1 ساله بوده، مادر او، جکی، یورگنسن را ترک نموده است. او در آن موقع 18 سال داشته و مدت کوتاهی از ازدواجش با جکی گذشته بود.

یورگنسن، در شهر کوچکی در استان آریزونا بزرگ شده بود. او ورزشکاری با استعداد بوده و در هاکی تک چرخ پیروزیت های زیادی را به دست آورده بود. پدر بیولوژیکی بزوس، به دوچرخه علاقه زیادی داشته و به همین علت، یک دوچرخه فروشی در شهر گلندیل آریزونا افتتاح نموده بود. به گفته مشتریان و دوستانش، یورگنسن مردی مهربان و سخاوتمند بوده و اطرافیانش او را دوست داشتند.

بزوس، به وسیله مادرش و همسر دوم او، میگل بزوس، بزرگ شده است. میگل، یک مهاجر کوبایی بوده که بدون هیچ ثروتی به ایالات متحده آمده بود. او به سختی کوشش نموده تا زندگی پیروزی برای خود و خانواده اش بسازد. جف گفته که میگل پدری عالی برای او بوده و چیز های زیادی از او یاد گرفته است.

جف بزوس در مصاحبه ای در سال 1999 اظهار داشته که هرگز پدر بیولوژیکی خود را دیدار ننموده است. او بعداً اذعان نموده که سال اول زندگی خود را با یورگنسن گذرانده است.

در سال 2012، برد استون، نویسنده کتاب فروشگاه همه چیز: جف بزوس و عصر آمازون، محل زندگی یورگنسن را ردیابی کرد. او تا آن موقع از رشد چشمگیر پسرش در دنیای تجارت اطلاعی نداشت.

افشای هویت پسرش، شوک بزرگی برای یورگنسن بود. بنابر گزارش ها، چشمان یورگنسن با تماشا عکس های پسرش پر از اشک و ناباوری شد. او پشیمانی خود را ابراز نموده و طبق کتاب استون، گفته است: من پدر یا شوهر خوبی نبوده ام.

او گفت که می خواهد با خانواده بزوس ارتباط برقرار کند. علیرغم اینکه جف بزوس یکی از ثروتمندترین مردان دنیا است، تأکید نموده که چیزی جز شناخت پسرش نمی خواهد.

ماه ها بعد، یورگنسن اذعان نموده که احتمالاً باید امید ارتباط مجدد با پسرش را کنار بگذارد. او گفته است: فکر نمی کنم که او بخواهد پیش من بیاید. هیچ نشانه ای از تمایلش برای دیدار ندیدم. امیدوار بودم که این اتفاق بیفتد، اما نمی توانم او را سرزنش کنم. فکر می کنم که من پدر خوبی برایش نبوده ام.

علیرغم درخواست های عمومی یورگنسن برای دیدار با پسرش و کوشش بزوس برای برقراری ارتباط با نامه (بنابر گزارش ها)، دیدار این پدر و پسر هرگز اتفاق نیفتاد. یورگنسن در سال 2015، در حالی که هرگز پیروز نشد تا پسرش را دوباره ببیند، در سن 70 سالگی درگذشت.

منبع: فرارو

به "پدر بیولوژیکی جف بزوس تا 47 سال نمی دانسته که او میلیاردر و بنیانگذار آمازون است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پدر بیولوژیکی جف بزوس تا 47 سال نمی دانسته که او میلیاردر و بنیانگذار آمازون است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید